Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas notiek, ja pārāk ilgi notur sejas maskas?

Sejas maska, Photo by Anna Shvets from Pexels

Sejas maska, Photo by Anna Shvets from Pexels

Reizēm, kad vēlamies atsvaidzināt un pabarot ādu, lietojam sejas maskas. Vēlēdamies iegūt labāku rezultātu, mēdzam nošmaukties ar maskas lietošanas ilgumu, bet vai tā drīkst un kas notiek, ja sejas maskas notur pārāk ilgi?

Kāpēc vispār lietot sejas maskas?

Kāpēc vispār vajadzētu uzklāt sejas masku, ja dienas un nakts krēmu jau lieto katru dienu? Patiesībā tas ir ļoti vienkārši - maska ​​ir izstrādāta tā, lai ilgāk paliktu uz ādas un papildinātu citus skaistumkopšanas produktus. Maskas lietošana pabaro ādu daudz vairāk, nodrošina pilnvērtīgāku ādas mitrināšanu un tās lietošanas rezultātā ikdienas krēmu sastāvdaļas iztvaiko mazāk ātri un vielas var labāk iekļūt ādā. Turklāt daudzas maskas satur vitamīnus, kas var dot ādai papildu stimulu.

Maskas var aizsērēt poras

Jo vairāk ādas poras aizsērēsies, jo vairāk pūtītes parādīsies uz sejas. Vai izmanto mitrinošu sejas masku? Esi piesardzīga un nenoturi to pārāk ilgi, jo maskas mitrinošās sastāvdaļas var aizsprostot poras. Neatstāj masku uz sejas ilgāk, kā ieteikts. Ja to tomēr mēdz darīt, mēģini neatkāpties no ieteicamā laika ilgāk par dažām minūtēm.

Sejas maska var dehidrēt ādu

Vai Tev ir taukaina sejas āda? Pastāv liela iespēja, ka izmanto māla masku, lai absorbētu lieko mitrumu un taukus. Esi uzmanīga ar šo! Tā kā šo masku attīrošās daļas izraisa dehidratāciju, ja tās tiek lietotas ilgāk, nekā ieteikts, noteikti ievēro maskas noturēšanas laiku. Atkāpjoties no ieteicamā laika, āda var izskatīties sausa un slāņaina, gluži pretēji tam, ko cerēji sasniegt.

Nelieto masku pārāk bieži

Arī pārāk bieži lietot sejas maskas nav laba ideja. Maskas ir intensīvi līdzekļi, kas nozīmē, ka tās nav paredzētas ikdienas lietošanai. Palutini savu ādu dažas reizes nedēļā un izmanto masku, kā ieteikts – Tava āda būs Tev pateicīga.

Ja ievēro maskas turēšanas laikus, iesakām pagatavot masku pašai:

Starp citu - vai atceries, kā Magone veica sejas maskas mājas apstākļos?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...