Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas notiks, ja zemenes pirms ēšanas iemērks sālsūdenī? Redzētais tevi šokēs!

pixabay.com

pixabay.com

Sociālajās platformās internetā īstu sprādzienu raisījuši video, kuros ļaudis steidz zemenes pirms lietošanas uzturā mazgāt sālsūdenī. Vēl vairāk – šokējošais skats, kas pēc brītiņa paveras acīm, raisa plašu rezonansi un ne visai patīkamas emocijas. Izrādās, atstājot zemenes sālsūdens bļodā, pēc brītiņa ūdenī parādās nelieli kukaiņi un pat tārpi, kuri cenšas pamest gardo ogu. Eksperti apgalvo, ka sīkie tārpi ir mušu kāpuri un absolūti nekaitīgi cilvēka organismam, kā arī atgādina - šie kukaiņi reizē norādot uz to, ka oga nav pārāk apstrādāta ar pesticīdiem.

Tomēr pirms ļaujies interneta trakumam un zemenes mazgā sālsūdenī, ņem vērā, ka tas noteikti izbojās zemeņu lielisko garšu un diez vai sāļās ogas kļūs par tavu šīs vasaras iecienītāko maltīti. Tiesa, der tomēr atcerēties, ka visas ogas, gluži tāpat kā rokas pandēmijas laikā, patiešām ir jāmazgā īpaši rūpīgi. Vēlams tās mazgāt vismaz 20 sekundes tekošā ūdenī - vislabāk caurdurī, nevis izlietnē, jo tajā varbūt uzkrājušās baktērijas.

Ja video redzamais tevi nav pārlieku šausminājis, izbaudi zemeņu laiku, ēdot tās svaigas, vai izmēģini zemenes kādā no šīm receptēm

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...