Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas vajadzīgs radošām nodarbēm?

pexels.com

pexels.com

Pirmkārt, oriģinālas idejas un iedvesma tās īstenot!

Otrkārt, piemēroti un kvalitatīvi materiāli. Vienalga, vai esi profesionāls mākslinieks, vai vienkārši glītu rokdarbu mīļotājs, tev būs nepieciešams ar ko un uz kā gleznot. Vai aizraujies ar konceptuālu monohromu lielformāta gleznu radīšanu, vai apglezno īkšķa naga lieluma porcelāna uzpirksteņus — tev nepieciešamas kvalitatīvas krāsas un uzticams apgleznojamais materiāls.

Zīds, audekls, kokvilna, merino vilna, papīrs, koka pērlītes, dzīvokļa sienas – materiāla variāciju, uz kā zīmēt un gleznot, ir tiešām daudz! Tāpat arī pašu krāsu: iedomājies galvā vēlamo rezultātu un pareizā tehnika atnāks pati... Vai tās ir arvien populārākās akrila krāsas, vai klasiskās eļļas krāsas, vai tuša kaligrāfijas eksperimentiem – galvenais ir atrast vietu, kur pieejams viss tavas idejas materializēšanai, lai cik traka, drosmīga vai netverama tā būtu. Tāda vieta ir "Radošo darbu galerija", kur māksliniekus dzird un saprot, un prot iztulkot tavas radošās ieceres rīku un materiālu valodā. Pēc "Radošo darbu galerijas" apmeklējuma, uzreiz varēsi ķerties pie darba, neļaujot mūzai nekur tālu aizklīst, jo visi nepieciešamie materiāli būs pa rokai. Turpat varēsi savu iemūžināto fantāzijas lidojumu arī ierāmēt atbilstošā rāmī.

Lai top skaisti mākslas darbi!