Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Katrīne Sauliete pārdomājusi un vēlas tikt pie trešā bērniņa

Influencere Katrīne Sauliete, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Influencere Katrīne Sauliete, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Pazīstamā influencere, uzņēmēja un realitātes seriālā "Ģimene burkā" savulaik iepazītā Katrīne Sauliete gada noslēgumā šovā "Kad viņas satiekas" stāstīja, ka ātri uzsākusi attiecības un kopdzīvi ar pilotu Pēteri, neko daudz par viņu nezinot, taču abu nojautas vienam par otru izrādījušās pareizas - viņu starpā tiešām valda īpaša un noturīga jūtu ķīmija. Lai gan šova vadītājai Baibai Vītiņai likās, ka viņa Saulietes rokā jau redz saderināšanās gredzenu, tā tomēr nav, jo Pēteris ir sievietei dāvinājis rotas, taču ne "to" gredzenu. Neskatoties uz to, viņš tāpat jau sācis mīļoto saukt par savu sievu.

"Ja ir akmentiņš uz augšu, tas nozīmē, ka precēs. Viņš mani jau sauc par sievu, bet es prasu - kur? Es vēl neesmu. Man ļoti patīk sievas statuss. Es viņu pagaidām stopēju, jo tad, kad būšu sieva, tad arī tā mani varēs saukt. Es ļoti ceru, ka viņam arī gribas, lai gan viņš to visu laiku saka," atklāja Katrīne. Viņa jau ieplānojusi, ka pēc kāzām nevis pāries Vasiļevskas uzvārdā, bet gan to pievienos savam ar svītriņu, jo arī meitām ir uzvārds Sauliete - ir svarīgi, ka ģimenei tomēr pasē ir rakstīts viens un tas pats.

Tāpat pašmāju slavenība izpļāpājās, ka agrāk bijusi ļoti pret ideju par trešo bērnu, taču tagad ir pārdomājusi. Iespējams, ka abiem būs arī kopīgs bērniņš, lai gan tas, ka Katrīnei ir virs 35, bet Pēteris ir pilots - šo plānu apgrūtinot. "Es ticu, ka būs," tā Sauliete. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā blondīne stāsta par saviem nākotnes plāniem!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...