Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ozols pārsteidz ar 3D mūzikas video

Ģirts Rozentāls jeb Ozols, ekrānuzņēmums no mūzikas video "Nikijs Yauda"

Ģirts Rozentāls jeb Ozols, ekrānuzņēmums no mūzikas video "Nikijs Yauda"

2020. gada augustā Ozols izdeva savu septīto studijas albumu "YAUDA. Šogad, atzīmējot šo notikumu, izpildītājs augustā sniedz koncertus vairākās Latvijas pilsētās - Rīgā, Baldonē, Pāvilostā, Saulkrastos u.c. Saistībā ar esošajām aktivitātēm Ozols kopā ar Andreju Skurjatu (Dree) ir sagatavojis īpašu video albuma dziesmai "Nikijs Yauda". Video tapis eksperimentālā stilistikā, kurā ir izmantota 360 kamera, 3D skanēšana, kā arī 3D objektu integrācija. Ozols: "Augusts ir "Yaudas" mēnēsis un šis video ir noslēdzošais vizuālais darbs ar kura starpniecību mēs aizveram vienas durvis ciet, lai varam domāt par nākošajām aktivitātēm. Video ir eksperimentāls, Andrejs atkal parādija sevi un savs spējas neatkārtoties netaisot garlacīgus, klišejiskus video."

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hip-hopa mūzikas pamatlicējiem, muzikālo darbību uzsākot 1996. gadā grupu "Fact" un "Rool Makaz" sastāvā. Ozols solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu "Neko 2005" (2000) un ir izdevis septiņus albumus, no kuriem pēdējais - "YAUDA" tika izdots 2020. gada augustā. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību "Austrumubloks" viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem "Cieņa un mīlestība" un "Ausgtāk, Tālāk, Stiprāk" un vairākkārt saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons".

Ieskaties:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...