Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pašmāju daiļava ierakstījusi dziesmu ar pasaulslaveno Idrisu Elbu

Ierakstu studija, Image by Samuel Morazan from Pixabay

Ierakstu studija, Image by Samuel Morazan from Pixabay

Latvijā dzimusī dziedātāja un hiphopa izpildītāja Elīza Legzdiņa, kura par savām mājām tagad sauc Londonu, šovasar ierakstījusi kopīgu dziesmu ar visā pasaulē pazīstamo aktieri un mūziķi Idrisu Elbu - "Fudge": "Ja man gadu atpakaļ kāds būtu teicis, ka es būšu, kur esmu tagad, es neticētu. 120 tūkstoši klausījumu "Spotify" jau pirmajā nedēļā, izlaižot dziesmu kopā ar Idrisu Elbu. [..] Šī latviešu lēdija lēkā priekā, bet tas ir tikai sākums! [..] Uzņēmēji, mākslinieki, komūnu vadītāji, sapņotāji un pasaules mainītāji - es ceru, ka ieskats manā izaugsmē, bailēs un kauna sindromā jums būs atgādinājums nekad nešaubīties par sevi. Mīliet sevi un nebaidieties no tā, kas notiek negaidīti. Mēs visi esam pelnījuši sasniegt savus mērķus, un, iespējams, jau pēc gada arī jūs atskatīsieties atpakaļ un redzēsiet, ka esat nonākuši tuvāk tai personai, par kuru vēlaties kļūt! Esiet paši un būvējiet "mājas", kurās vēlaties dzīvot. Nevaru vien sagaidīt, kad varēšu jums parādīt, pie kā strādāju tagad."

Kā zināms, slavenais aktieris redzams tādās filmās, kā, piemēram, "Cats", "Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw", "Avengers: Infinity War", "Thor: Ragnarok", "The Mountain Between Us", "Molly's Game", "Star Trek Beyond", "Pacific Rim" un "Prometheus".

https://www.instagram.com/p/CQjCj9Yh3_s/

https://www.instagram.com/p/CQRNR7niMnS/

Tev varētu patiks arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...