Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ķermeņa un sejas vakuummasāžas procedūras

pixabay.com

pixabay.com

Katram nepieciešams atrast vismaz brītiņu atelpai, kuras laikā pievērsties sevis sakopšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Ja ikdienā pieķer sevi pie domas, ka aktualizējušās problēmzonas, piemēram, uz sēžas vai kājām parādījies celulīts, ka ķermeņa apkārtmērs būtiski palielinājies vai parādījušās grumbiņas – vakuummasāžas procedūras būs risinājums!

Sertificētā kosmētiķe Ilze Langenfelde, kas ikdienu pavada, strādājot skaistumkopšanas salonā “BB Saloniņš”, skaidro, kas ir vakuummasāža, kā tā palīdz un kādas ir iespējamās procedūras.

Vakuummasāža ir fizikālās medicīnas metode, kas tiek veikta ar negatīvā spiediena palīdzību un kā rezultātā tiek iekustināti iekšējie ķermeņa procesi. Šī metode veicina:

 • ķermeņa apkārtmēru samazināšanos;
 • celulīta mazināšanos;
 • ādas stāvokļa uzlabošanos;
 • tūskas mazināšanos;
 • pašsajūtas uzlabošanos.

Vakuummasāžu var veikt šādām problēmu zonām – kājām, sēžai, mugurai, vēderam, rokām, krūtīm, kā arī sejai. Procedūras nav ieteicamas cilvēkiem, kuriem ir lokālas ādas infekcijas, paplašināts kapilāru tīklojums, vēnu varikoze vai vēnu tromboze, onkoloģiskas saslimšanas, sievietēm – grūtniecēm.

Ir pieejamas dažādas procedūras ar zemo vai augsto spiedienu. Viena no procedūrām norit, izmantojot Weyergans SPM sēžas aplikatorus. Ar tiem iespējams nodrošināt ātru, noturīgu un tūlītēji redzamu rezultātu. Procedūras pamatā ar aparāta palīdzību tiek raidīti ritmiski negatīvā spiediena viļņi, kas efektīvi iedarbojas uz ādu, zemādu un muskuli. Tā kā nodarbināts tiek arī muskulis, procedūra pielīdzināma pasīvam muskuļu treniņam.

Lai gūtu ilgnoturīgu rezultātu, jāveic pilns kurss – procedūru jāatkārto 2 – 3 reizes nedēļā, kamēr sasniegtas 10 procedūras. Atkārtot procedūras nepieciešams tikai pēc vairākiem mēnešiem.

Ar vakuummasāžas (SPM vacupress) palīdzību veiksmīgi iespējams ārstēt celulīta problēmas. Mehāniskā limfodrenāža labvēlīgi iedarbojas uz limfas plūsmu, atbrīvo ķermeni no galaproduktiem, ko izdala vielmaiņa un nostiprina saistaudus.

Tāpat iespējama ādas formēšana (striju apstrāde, augšstilbu, augšdelmu, sēžas, vēdera un krūšu formēšana); problēmzonu reģenerācija, kuras procesā tiek veikta tauku depozītu likvidēšana, šūnu aktivizācija un ādas nostiprināšana; fagocitozes paaugstināšana, kuras procesā notiek fagocītu aktivēšana. Pateicoties šīm šūnām (fagocītiem), tiek iznīcināti tauku depozīti, svešķermeņi un nevajadzīgie audi. Tas noder, lai ārstētu zirnekļveida vēnas, kuperozes un teleangektāziju. Vakuummasāžas aparāts procedūra noderēs arī relaksācijas nolūkos, lai atbrīvotu muskuļus no sasprindzinājuma.

Kosmētiķe Ilze Langenfelde rekomendē veikt vakuummasāžas kursa veidā. 10 reizes, 2-3 reizes nedēļā.

Sejas stāvokli uzlabos procedūra WEYERGANS, kas tiek veikta ar ultraskaņu SONO Handy. Procedūras laikā āda tiek spēcīgi mitrināta un bagātināta ar aktīvajām vielām. Ultraskaņu izmanto, lai pastiprinātu kosmētisko līdzekļu aktīvo vielu iekļūšanu ādā, kā arī, lai veicinātu kolagēna un elastīna sintēzi, kas ir svarīgi ādas jaunības, mitruma un elastīguma uzturēšanai.

Procedūra ieteicama, ja vēlies:

 • Izlīdzināt grumbas un mīmikas krunciņas
 • Uzlabot ādas toni
 • Samazināt paplašinātās poras
 • Koriģēt noslīdējušo ādu un dubultzodu
 • Mazināt aknes radītās rētas
 • Mitrināt sauso ādu
 • Uzlabot ādas (jūtīgas un taukainas) stāvokli

Vēlamais efekts ir pamanāms uzreiz pēc procedūras, taču, lai nodrošinātu ilglaicīgu savelkošu un atjaunojošu efektu, nepieciešams iziet pilnu kursu. Tas nozīmē - 6 procedūras 1 vai 2 reizes nedēļā.

Weyergans High Care AG ir vācu firma, kuras ražotā hi-tech klases aparatūra un kosmētika ir balstīta uz jaunākajiem pētījumiem kosmētikā un medicīnā, ir pieejama jau 30 gadus 67 pasaules valstīs, ieskaitot Latviju.