Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kļavu sulu matu un sejas maskas

Sejas maska, Photo by Vlada Karpovich from Pexels

Sejas maska, Photo by Vlada Karpovich from Pexels

Kļavu sulas ir ne tikai veselīgas un vērtīgas, uzņemot iekšķīgi, bet izmantojamas arī skaistumkopšanas nolūkos! Tās satur matiem un ādai veselīgas vielas, tādēļ palutini arī savus matus un sejas ādu! Lūk, kā vari izmantot kļavu sulu savām skaistuma procedūrām:

Kļavu sula matiem

Matus var skalot ar kļavu sulu. Kļavu sula matus padara mīkstus un zīdainus, baro galvas ādu ar vērtīgiem minerāliem un vitamīniem, kā arī spēcina matu struktūru.

Kļavu sulas – dadžu eļļas maska matiem

Kļavu sulu, sajaucot ar dadžu eļļu (3:1), iegūst vērtīgu, matu sakņu sistēmu spēcinošu matu masku – eļļu, ko ierīvē galvas ādā un pārklāj ar siltu dvieli. Pa virsu var uzlikt arī maisiņu, ja ir vēlēšanās. Šādu matu eļļu – masku jātur 20 – 30 minūtes, pēc tam jāizmazgā mati no eļļas paliekām.

Kļavu sulas – medus maska matiem

Kļavu sulu sajauc ar metu (2:1) un ierīvē galvas ādā, pārtin ar siltu dvieli un notur 1 – 2h. Pēc tam matus mazgā, kā ierasts. Šāda masku var lietot katru nedēļu. Pagatavotais maisījums, ja palicis pāri, nav izmetams, bet var tikt uzglabāts ledusskapī līdz nākamai maskas lietošanas reizei, bet ne ilgāk par mēnesi.

Kļavu sulas – rudzu maska matiem

Kļavu sulu sajauc ar rudzu miltiem līdz krējuma konsistencei. Maisījumu iemasē mitros matos un galvas ādā, notur vidēji 5 minūtes, izskalo vēsā ūdenī un izmazgā matus, kā ierasts. Pēc šīs maskas lietošanas matiem jānožūst dabīgi, nav ieteicams tos žāvēt ar fēnu.

Kļavu sula sejas ādai

Kļavu sulas – medus maska

Kļavu sulu sajauc ar medu (1:1) un klāj uz sejas ādas. Pēc 15 minūtēm noskalo. Šo masku var izmantot vis ķermeņa ādai. Tā kļūst maiga un tonizēta.

Kļavu sulas – medus – skābā krējuma sejas maska

Kļavu sulu sajauc ar medu un krējumu (1:1:1) un klāj uz sejas ādas. Pēc 10 minūtēm noskalo.

Kļavu sulas – mālu maska

Kļavu sulām piejaukti māli līdz krējuma konsistencei izmantojami ne tikai uz sejas, bet arī visam ķermenim. Tā lieliski attīra un tonizē ādu.

Lasi arī:

Bērzu sulas – dabīgs līdzeklis ādas kopšanai

Kāju maskas mīkstām, maigām pēdiņām

2 izcili skrubji ādas attīrīšanai, barošanai, tonizēšanai tieši ziemai

Atpūtini nagus no manikīra – pabaro un stiprini tos!

6 medus maskas pret izsitumiem un pūtītēm

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...