Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko par Tevi liecina Tava gaita?

Gaita, Image by Mircea - See my collections from Pixabay

Gaita, Image by Mircea - See my collections from Pixabay

Mēs visi zināms, ka priekšstats par cilvēku var rasties pēc viņa izskata, runas manieres, ģērbšanās stila, taču izrādās, ka cilvēka gaita un veids, kā viņš iet, ļoti daudz pasaka par viņa personību!

Ātra gaita parasti saistās ar augstāku apzinīguma līmeni un zemāku neirotisma pakāpi. Ja Tavs svars ir vērsts uz priekšu un Tava gaita ātra – visticamāk, Tu esi ļoti produktīvs un loģisks cilvēks. Daudzi Tevi apbrīno, taču Tu reizēm vari būt arī diezgan vēss pret apkārtējiem. Turklāt tev raksturīga vēlme būt pārākam par konkurentiem.

Kājas velk pa zemi – šis samērā kaitinošais ieradums patiesībā var liecināt arī par enerģijas trūkumu, skumjām. Šādi cilvēki parasti nespēj atslēgties no stresa un saspringtām situācijām.

Stalta gaita, izvērstām krūtīm un augstu paceltu galvu parasti raksturo cilvēkus, kas ir jautri, harizmātiski un ar tendenci pievērst sev uzmanību. Tieši šāda gaita bieži raksturīga dažādām slavenībām, politiķiem, publiskām personām. Viņi zina, kā iepatikties apkārtējiem un radīt pārliecinošu iespaidu. Ja Tavs augums ir stalts un tieši virs kājām (nav savērsts uz priekšu vai sagāzies atpakaļ), visticamāk Tevi vairāk interesē cilvēki, nevis konkrēti uzdevumi, un Tu vairāk esi koncentrējies uz savu personīgo dzīvi nekā uz karjeru.

Staigāšana intensīvas domāšanas laikā – šādi rīkojas tipiskie sapņotāji. Viņiem netraucē ne kustība, ne trokšņi. Viņi spēj iegrimt dziļi savā domu pasaulē, risinot savā prātā dažādus jautājumus un nekas uz šīs pasaules nespēj novērst viņu uzmanību.

Cilvēki, kuri soļus liek ļoti piesardzīgi – parasti ir arī kautrīgi un bikli, cenšas turēties savrup.

Smagi soļi – cilvēki ar smagiem soļiem parasti spēcīgi liek kājas pret zemi. Tas ne vienmēr saistīts ar ķermeņa svaru, biežāk – tieši ar viņu raksturu. Parasti gan šādi smago soļu licēji pēc dabas ir ārkārtīgi bērnišķīgi.

Lieli, gari soļi – cilvēki, kuri pieraduši spert pārmērīgi garus soļus, gandrīz izklupienus, spēj strādāt pie vairākiem uzdevumiem vienlaikus. Viņi lieliski tiek galā ar multitasking un parasti sagaida, ka to spēs arī citi.

Maiga, līgana gaita raksturīga cilvēkiem, kuri spēj lieliski komunicēt, baudīt sarunas, baudīt dzīvi.

Kāds pētījums reiz apliecināja, ka pēc gaitas dažkārt savus potenciālos darbiniekus nolūko darba devēji, bet noziedznieki – spēj nolasīt neaizsargātākos potenciālos upurus. Pat mīlestībā gaitai ir sava nozīme, jo tā rada sajūtas un iespaidu par cilvēku. Tādēļ – varbūt ir vērts piedomāt, ko par Tevi var spriest pēc tavas gaitas?

Savukārt, ja gaita deformējusies medicīnisku iemeslu vai nepareiza dzīvesveida dēļ, tad noteikti ir vērts apmeklēt speciālistus, kas varētu palīdzēt.

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...