Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko par tevi pastāsta tālruņa numurs?

Numeroloģija - tālrunis, foto: Pixabay.com

Numeroloģija - tālrunis, foto: Pixabay.com

Numeroloģija jeb mācība par skaitļu slepeno nozīmi ezoterikā apgalvo, ka jebkuru skaitļu virkni var izteikt kā vienotu numeroloģisko vērtību, kurai ir noteikta ietekme uz mūsu dzīvi. Šoreiz iedziļināsimies tālruņa numura maģijā!

Pieņemsim, jūsu tālruņa numurs ir 89648585858. No šī skaitļa jāiegūst vienkāršs Pitagora skaitlis (skaitlis no 0 līdz 9). Tas tiek darīts vienkārši – nepieciešams saskaitīt visus skaitļa ciparus. Tā mēs veidojam skaitļus 8 +9 +6 +4 +8 +5 +8 +5 +8 +5 +5 +8 +5 +8 = 74, tas ir lielāks par 9 (74 > 9), turpinām saskaitīt jau iegūto skaitli 7 +3 = 11, un atkal tas ir lielāka par 9, turpinām 1 +1 = 2. Viss, varam apstāties – Pitagora vienkāršais skaitlis saņemts – 2.

Tagad pārbaudiet, kāds skaitlis atbilst jūsu tālruņa numuram un ko tas var nozīmēt jūsu personībai.

Skaitlis 1

Bez šaubām, jūs piederat pie tiem cilvēkiem, kuri velta laiku stabilu un izturīgu attiecību attīstībai. Jūs esat dzimis līderis. Bet reizēm jūs uzņematies pārāk daudz, un tas novājina jūsu ķermeni un dvēseli. Bet jums ir neticama spēja ātri atkopties.

Jūs esat saderīgs ar cilvēkiem, kuru laimīgais skaitlis ir 4 vai 9.

Skaitlis 2

Jūs esat pasaulē saskaņā ar sevi un laimīgi šajā harmonijā. Jūs esat ļoti viegli aizvainojams, jūs esat jūtīgs un ievainojams. Parasti jums veicas, kad runa ir par naudu. Jūsu partnerim jābūt romantiskam un laipnam.

Jums ir laba saderība ar skaitļiem 7 un 9.

Skaitlis 3

Jūs droši vien esat ideālists, kurš uzskata, ka draudzība ir būtiska dzīves sastāvdaļa. Iespējams, jūs izturaties pret sevi pārāk nopietni, un jūs varat palaist garām daudz prieka no dzīves. Jums ir lieliska intuīcija, jūs viegli atpazīstat melus un nodevību.

Savietojamie skaitļi jums ir 5 un 6.

Skaitlis 4

Par spīti šķietamajai nepieejamībai un ārējam vēsumam, patiesībā dvēseles dziļumos jūs esat maigs un jūtīgs cilvēks. Pēc savas dabas jūs esat privātīpašnieks, glabājiet un novērtējiet visu, kas jums ir. Turklāt jums ir paradums veikt negaidītus dāsnus žestus.

Savietojamie skaitļi – 1 un 8.

Skaitlis 5

Jums ir brīnišķīga iespēja dot – jūs bieži dāvājat cilvēkiem gan savas rūpes, gan gādību. Jūs esat no tiem, kuriem vienmēr izdodas iekļūt “jautrās situācijās”. Turklāt jūs vienmēr esat pozitīvs un draudzīgs, jo jums piemīt lieliska humora izjūta.

Savietojamie skaitļi jums ir 5 un 3.

Skaitlis 6

Pēc dabas jūs esat diezgan greizsirdīgs cilvēks, bet jums ir piesātināta personiskā dzīve. Jūs esat ļoti aktīvs un uzņēmīgs cilvēks. Jūs esat neatlaidģis un veiksmīgs, iespējams, tāpēc jums agri vai vēlu viss izdodas.

Savietojamie skaitļi jums ir 2 un 3.

Skaitlis 7

Jūs daudzējādā ziņā esat atsaucīgs cilvēks, bet, lai patiesi atvērtu sirdi, jums otrs cilvēks labi jāiepazīst. Bez šaubām, jūs esat ļoti piesardzīgs un kārtīgs cilvēks. Jūsu devīze – visam savs laiks.

Savietojamie skaitļi jums ir 4 un 6.

Skaitlis 8

Varbūt jums patīk greznība. Jūs mīlat jautrību un dzīvojat baudai, bet arī vēlaties, lai jūsu personiskā dzīve būtu stabila. Protams, jūs esat lojāls un pacietīgs pret citiem, taču jūs varat kļūt briesmīgi īpašniecisks, kad runa ir par attiecībām. Jūs esat stūrgalvīgs, kad uzskatāt, ka jums ir taisnība.

Ar jums savietojamie skaitļi ir 1 un 6.

Skaitlis 9

Bez šaubām, jūs esat cilvēks, kam piemīt bagāta iztēle. Turklāt jūs esat ļoti labs cilvēks. Kad runa ir par jūtām, prāts pārspēj sirdi. Bet, protams, jūs esat juteklisks un kaislīgs cilvēks.

Savietojamie skaitļi – 1 un 9.

IZLASI, KĀ ATRAST SAVU MAĢISKO NAUDASZĪMI!

Tev patiks arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...