Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kuņģa samazināšanas operācija - kā tas notiek

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” slavenība Agrita Bindre-Blumenaua pagājušā gada izskaņā pārsteidza savus fanus ar fantastisku svara zudumu – mīnus 30 kilogramiem. Taču noturēt šo rezultātu, protams, nav nemaz tik vienkārši, pēc neilga “vaļīgākas dzīves” posma ar vienu otru ballīti, vīna glāzi un čipsu sauju 5 kilogrami no zaudētajiem ir atgriezušies. Agrita neslēpj, ka tas liek justies psiholoģiski nepatīkami, tādēļ sieviete apsver iespēju spert radikālāku soli – veikt kuņģa samazināšanas operāciju, un tādēļ ir ieradusies uz konsultāciju pie ķirurga.

“Ievērojamo svara zudumu es panācu ar ārkārtīgi stingru disciplīnu, sevis piespiešanu. Pēc vīra aiziešanas un visiem tiem pārdzīvojumiem vajadzēja kaut kā saņemties. Taču, kad svars sasniedza šos mīnus 30 kilogramus, kritums apstājās .. es turpināju visu ievērot, centos vēl vairāk, bet svars nekustējās ne par gramu .. tas kļuva ļoti nomācoši” – savu ceļu līdz neparastajam lēmumam skaidro Agrita. Atbrīvoties no liekā svara viņai ir nepieciešams pat ne tik daudz estētisku apsvērumu, cik veselības dēļ – Agritai ir artrīts sarežģītā formā, un pirms dažiem gadiem veikta arī nopietna gūžas operācija.

Kā zināms, mūsu sabiedrība ne vienmēr ar cieņu izturas pret citu cilvēku izvēlēm, jo sevišķi šādos jūtīgos jautājumos. Vai Agritu nebaida iespējamā negatīvā reakcija, aizskarošie komentāri, kas droši vien sekos? To uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Agrita demonstrē savu iespaidīgo tievēšanas rezultātu

Agrita tiks pie kārotā žilbinošā smaida

Jānis atkal sagādā ģimenei rūgtu vilšanos


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...