Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Kurš būtu domājis, ka pēc 16 gadiem būsim kopā...” Dināra Rudāne pastāsta, kā iepazinusies ar savu vīru

Dināra Rudāne, 360TV, ekrānšāviņš

Dināra Rudāne, 360TV, ekrānšāviņš

Talantīgā dziedātāja Dināra Rudāne nemēdz afišēt savu privāto dzīvi – arī faktu, ka viņa ir apprecējusies un laimīgās attiecībās jau ilgāku laiku, fani un dzeltenā prese uzzināja krietnu brīdi pēc šīs skaistā notikuma. Arī par vīru un meitiņas tēvu Dināra runājusi izvairīgi – savu ģimenes dzīvi atstājot tuvāko draugu lokā, nevis apspriešanai plašākai publikai. Nu, viesojoties kanāla 360TV šova “’Vakars uz dīvāna” sezonas noslēguma sērijā, kas pie skatītājiem nonāks jau šovakar, Dināra tomēr ļāvusi nedaudz vairāk ielūkoties viņas privātajā dzīvē un pastāstījusi, kā iepazinusies ar savu vīru. Izrādās, abi bijuši pazīstami jau sen un sapazinušies pirms 16 gadiem koledžā - “Mediņos” “Tad mēs nebijām kopā. Viņš man pievērsa uzmanību, bet bija puisis no gadu zemāka kursa un man nebija interesanti,’ koķeti smejoties sacīs Dināra, piebilstot, ka tolaik ne prātā nav ienācis, ka pēc vairākiem gadiem abi tomēr būs kopā.

Šobrīd pāris ir attiecībās gandrīz 4 gadus un Dināra neslēpj – lai arī kopš iepazīšanās brīža ik pa laikam viņu ceļi krustojušies, “klikšķis” abu starpā noticis brīdī, kad to vismazāk gaidījuši. “Es biju izšķīrusies ar pirmo vīru, viņš bija izšķīries ar savu sievu un mēs paši sev teicām – vairs nekad!” – jokojot atklās Dināra

Skaties raidījumu "Vakars uz dīvāna" pirmdienās 21:00 telekanālā 360TV

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...