Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Laiks pasūtīt uzņēmuma Ziemassvētku dāvanas!

Uzņēmuma Ziemassvētku Dāvanas un prezentpriekšmeti, Swangifts

Lai arī šķiet, ka tikko mūs vēl sildīja atvasara un rudens teju kā sācies, Ziemassvētki nemaz nav aiz kalniem un ir īstais brīdis domāt par dāvanām gan klientiem un sadarbības partneriem, gan saviem darbiniekiem. Ja atliksiet uz pēdējo brīdi, labākās idejas var palikt neīstenotas laika trūkuma dēļ, jo laiks pirms Ziemassvētkiem prezentreklāmas uzņēmumiem ir visnoslogotākais, turklāt jārēķinās, ka pasūtījumi bieži nāk no tālākām zemēm, kas var aizņemt pat vairākas nedēļas.

Kādas ir sezonas aktualitātes un ko uzņēmēji ir nemainīgi ir iecienījuši, izvēloties uzņēmuma Ziemassvētku dāvanas? Jautājam vienam no vadošajiem prezentreklāmas ražotājiem – SwanGifts. Izvēloties dāvanas, uzņēmumi joprojām izvēlas praktiskas un sadzīvē noderīgas lietas, apzinoties, ka tādā veidā personalizētā dāvana būs ikdienas atribūts dāvanas saņēmējam, tātad arī viņu zīmols būs nemitīgi klātesošs klienta vai darbinieka gaitās.

Populārākās sadzīves preces, kuras izvēlas šodien biznesa dāvanām, ir mugursomas, termosi, ūdens pudeles, tumbiņas, pledi un citas sezonai aktuālas preces – protams, ar uzdrukātu vai iegravētu uzņēmuma logo. Citi uzņēmēji izvēlas dāvanas vēderam, kas glīti un pārdomāti iesaiņotas – piemēram, gardumu groziņš ar medus burciņu, tēju, krūzīti ar apdruku. Izvēloties ēdamas dāvanas, vienmēr ir jācenšas iekļaut kādu paliekošu vērtību, uz kuras turpina dzīvot uzņēmuma logo un atgādina par gardo notikumu, piemēram, ja dāvanā izvēlaties tēju vai augstas kvalitātes kafijas pupiņas, saiņojiet tās keramikas vai termokrūzē ar apdruku.

Sezonas aktualitāte noteikti ir sveces, kas piestāv ne tikai Ziemassvētkiem, bet gadalaikam kopumā – neaizmirstam, ka svece skaisti izdegs, bet glītais svečturis vai paliktnītis varēs kalpot vēl turpmāk visām nākamajām svecēm. Dāvanas noformējumam un papildinājumam tematiski iederēsies arī personalizēti Ziemassvētku rotājumi – gan koka figūriņas, gan egļu bumbas.

Ņemot vērā tumšās sezonas klātbūtni un pasaules notikumu virpuli, kas visos mūsos raisa pelēcīgas domas un pārdzīvojumus, ir svarīgi, lai dāvanas, ko izvēlamies, ir gaišumu un siltumu izstarojošas – dāviniet ar smaidu un sirds siltumu, un tas izstarosies visapkārt. Neaizmirstiet ar dāvanām Ziemassvētkos iepriecināt arī savus darbiniekus – tas radīs viņos ne tikai prieku par saņemtu dāvanu, bet arī drošības sajūtu, iedzīvinot pozitīvu nākotnes skatījumu, kas šobrīd ikvienam ir tik svarīgi.

Izlasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...