Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lampas un gaismekļi patiešām oriģinālam mājokļa interjeram

Apgaismojums, lampa, dizains, gaisma. Pexels, Pfoto by Szabo Viktor

Apgaismojums, lampa, dizains, gaisma. Pexels, Pfoto by Szabo Viktor

Lampas ir viens no tiem interjera elementiem, kam vienlīdz svarīga ir gan funkcionalitāte, gan vizuālais veidols. Ar vienu slēdža klikšķi gaismeklis spēj pārvērst visu telpu un mainīt tās noskaņu un stilu vienā acumirklī. Tieši tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties lampu, lustru, āra gaismekli vai citu gaismas objektu atbilstoši gan savai gaumei, gan mājokļa dizainam, gan citām vajadzībām, piemēram, telpas funkcijai.

Ja negribas lampu kā visiem

Jāatzīst, ka celtniecības un mājas preču lielveikalos piedāvājums mēdz būt ļoti garlaicīgs. Ja interjers tiek veidots atbilstoši iemītnieku gaumei, personībai un interesēm, tad lampai kā interjera akcentam var būt izšķiroša nozīme. Tiem, kam svarīga oriģinalitāte, individuāls dizains un vācu kvalitāte, piemērota izvēle būs “Maytoni” zīmola lampas un gaismekļi. “Maytoni” ir uzņēmums, kas veido īpaši modernu, mūsdienīgu un dekoratīvu gaismas objektu dizainu, iespaidojoties no visas pasaules dizaina tendencēm. Un labā ziņa – “Maytoni” lampas ir pieejamas arī Latvijā!

No greznas lustras līdz āra apgaismojumam

“Maytoni” zīmols sākotnēji pievērsās klasiska dizaina apgaismes objektiem, tāpēc šie produkti noteikti būs piemēroti tiem, kam patīk greznas, krāšņas, un vienlaikus gaumīgas un modernas kristāla lustras.

Ar laiku zīmols papildinājis kolekcijas ar jauniem produktiem dažādiem pasaules tirgiem, to tendencēm un vajadzībām. Plašajā lampu un gaismekļu klāstā iekļauti visdažādākie apgaismojuma elementi no dekoratīviem līdz tehniskiem, no klasikas līdz modernismam: lustras un griestu lampas, plafoni, iebūvējamie gaismekļi, stāvlampas, sienas lampas, galda lampas, āra apgaismojums, kā arī citi produkti.

Visiem šiem apgaismes objektiem ir kopīgas zīmola vērtības, proti, stils, dizains un kvalitāte. Ikkatras detaļas dizains tiek rūpīgi izstrādāts, lai veidotu patiešām izsmalcinātu apgaismojumu jūsu mājoklī un dārzā.

Kur Latvijā var iegādāties “Maytoni” lampas?

Veikals internetā HOMESHOP.LV vai arī klātienē Rīgā Brīvības ielā 99 salons “Cita gaisma” tirgo un uzstāda pasaulē populāru un pārbaudītu zīmolu lampas un gaismekļus, tai skaitā arī “Maytoni” zīmola produktus, kurus var atrast arī HOMESHOP katalogā. HOMESHOP speciālisti palīdzēs piemeklēt jebkuram interjeram piemērotāko, gaumīgāko un modes tendencēm atbilstošāko apgaismojuma toni, intensitāti un gaismekli.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...