Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Latviešu jaunā kantrī mūzikas cerība Strazdiņš liek dāmu sirdīm iesmelgties

Kantrī mūziķis Edvards Strazdiņš, publicitātes foto

Kantrī mūziķis Edvards Strazdiņš, publicitātes foto

Latviešu jaunais kantrī mūzikas izpildītājs un dziesmu autors Edvards Strazdiņš savas pirmās dziesmas sāka publicēt tikai šogad - novembra noslēgumā radiostacijās un mūzikas straumēšanas vietnēs ir nonākusi jauna dziesmu un mūzikas video "Dārzs". Dziesma stāsta par to, ka mēs visi esam vienreizēji, unikāli un neatkārtojami. Tādi, kādus mēs paši sevi izveidojam. Dziesmas mūzikas autors ir Edvards pats, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Video veidojis producents Kaspars Kambars.

Edvards Strazdiņš: "Dziesma vēsta par to, cik mēs katrs esam unikāli, kad esam mēs paši. Mūsdienās ir svarīgi par to runāt, jo tik daudzi cilvēki, īpaši mani vienaudži, sevi salīdzina ar citiem. Tāpat kā dārzā katrs zieds ir savādāks, tā arī cilvēki visi nav vienādi. Mēs katrs esam apzināti ieplānoti, īpaši apdāvināti, un ar mīlestību nolikti šajā zemē no paša Meistara rokām. Paldies par spilgto vēstījumu dziesmas vārdu autoram."

Dziesma tapusi sadarbībā ar studijas producentu Gintu Stankeviču, kurš producējis arī Edvarda iepriekšējos singlus "Dziesma par Kurzemi", "Celties spārnos" un "Būt vienotiem". Dziesmas videoklips filmēts Talsu novada Ārlavas pagastā.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...