Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lauris Dzelzītis nosauc kolēģi, ar kuru studiju laikā ļāvies jestrai uzdzīvei

Lauris Dzelzītis, STV Pirmā!

Lauris Dzelzītis, STV Pirmā!

Kur sievietes, tur nemitīgi pārsteigumi un izaicinājumi! Par to otrdienas vakarā viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” vakara sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, nācās pārliecināties šarmantajam aktierim Laurim Dzelzītim. Šova vadītājas – Dagmāra Legante - Celmiņa Sanda Dejus un Kristīne Virsnīte līdzās sarunām par Laura dzīves uzskatiem un vērtībām, bija gatavas nedaudz “padauzīties” un rubrikā “saki patiesību vai apēd riebeklību,” aktierim “galdā cēla” ne tikai pikantus jautājumus, bet arī tādus “našķus”, kurus nobaudīt būtu drosme vien retajam. Rubrikas būtība – atbildi uz neērtiem jautājumiem, taču ja patiesību teikt nav drosmes, liec uz “kārā zoba” – ribeklību.

Tā nu “spēlējot” uz apetīti rosinošo garduma - “purva rāvu”, Kristīne Virsnīte vēlējās noskaidrot – kuri no Laura Dzelzīša kolēģiem - aktieriem ļaujas bohēmas pilnam dzīves veidam. “Goda vārds – tagad teātrī neviens tā nedara!” taisnojās Dzelzītis, piebilstot, ka studiju laikā gan mēdzis uzdzīvot kopā ar savu “cīņu biedru” Gintu Grāveli. Vai Lauris nosauca vēl kādu kolēģa vārdu? Uzzini video!

Izlasi arī citus interesantus stāstus:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...