Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lieliskas ekskursijas skaistā vietā Zemgalē Ribbes vējdzirnavās

Ribbes dzirnavas, foto - "Rožmalas"

Ribbes dzirnavas, foto - "Rožmalas"

Mūsu skaistajā Zemgalē atrodas kāda ļoti skaista vieta ar vēl skaistāku nosaukumu “Rožmalas”. Tā ir vieta, kas sniedz plašas atpūtas iespējas visai ģimenei un arī piedāvā lieliskas grupas ekskursijas iespējas Ribbes vējdzirnavās, kas īpaši patīk skolēniem!

Piedzīvojumi un ekskursijas atpūtas kompleksa “Rožmalas” Ribbes vējdzirnavās

Atpūtas kompleksā “Rožmalas” tiek piedāvātas aizraujošas un izzinošas atpūtas iespējas – piedzīvojumu ekskursijas:

Izzinošās ekskursijas “Graudu ceļš” laikā Tev ir iespēja iepazīties ar Ribbes vējdzirnavu vēsturi un uzzināt kā top maizīte, sākot no grauda līdz pat brīdim, kad tā karsta kūp uz galda. Izmanto arī iespēju pašam izcept savus pīrādziņus, kurus baudīt kopā ar tēju!

Izzinošajā pasākumā “Karjeras izglītība” uzzināt varēsi uzņēmējdarbības pamatprincipus, kā arī būs iespēja iepazīt lauksaimnieka agronoma un konditora beķera profesijas. Protams, tiksi iepazīstināts ar Ribbes vējdzirnavu vēsturi, uzzināsi grauda dzīvi līdz ceptai maizei, kā arī cepsi savus pīrāgus, ja vēlēsies!

Piedzīvojuma ekskursijā “Apslēptā manta” aktīvi varēsi piedalīties fotoorientēšanās pasākumā, kurā būs jāatrod apslēpts dārgums. Arī pīrādziņu cepšana un ekskursija pa Ribbes vējdzirnavām, kā arī stāsti par grauda dzīvi garantēti!

Arī piedzīvojuma ekskursijā “Tautasdziesmu virpulī” notiks aizraujoša un interesanta fotoorientēšanās, kuras laikā tiks meklēta, salikta un izdziedāta sava tautasdziesma. Kā jau Ribbes vējdzirnavās pienākas, tiksi iepazīstināts ar vēsturi, uzzināsi, kā top maize un pie tējas baudīsi paša ceptos pīrādziņus.

Atpūtas kompleksā “Rožmalas” Jums ir iespēja ne tikai izbaudīt saviesīgus savu svinību pasākumus, bet arī atpūsties naktsmājās un nobaudīt gardus ēdienus restorānā. Piedzīvojumu izlūkos var doties ekskursijā Ribbes vējdzirnavās, Zeļļu mājā un baudīt pastaigu takas skatus. Bērni var savu enerģiju un prieku rast atpūtas laukumiņā, bet pieaugušie sporta laukumā. Relaksēties iespējams SPA kompleksā, baudot arī pirtis.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...