Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Liene Kiviča: Vairums vīriešu pret savām sievietēm ir pavirši

Liene un Andris Kiviči, 1188 Play ekrānšāviņš

Liene un Andris Kiviči, 1188 Play ekrānšāviņš

Kiviču pāris nekad nav kautrējies atzīt, ka gultas priekiem viņu attiecībās ir liela nozīme, un šajā ziņā abiem ļoti saskan. Raidījumā “Slavenības. Bez filtra” Liene pavisam atklāti atzīst, ka pirms iepazinusies ar Andri, bijusi pārliecināta, ka sievietei gūt seksuālo baudu nemaz nav iespējams.

“Man šķiet, ka vairums vīriešu pret savām sievietēm ir ļoti pavirši intīmajā ziņā. To, ko ar mani dara Andris, es nekad mūžā nebiju piedzīvojusi.”

Savukārt Andris mēģina izgaisināt mītu par viņu kā lielu sieviešu mīļotāju un donžuānu:

“Tāds priekšstats par mani varbūt ir, bet patiesībā es kopš jaunības visu laiku esmu bijis vairāk vai mazāk nopietnās attiecībās, ģimenē, ar bērniem. Jā, es esmu krāpis savas sievietes, bet tas jau bija tad, kad bija skaidrs – attiecības ir iziršanas stadijā, nekas tur vairs nav glābjams. Bet vispār – par ģimeni vērtīgāks nav nekas.”

Šobrīd Liene par laulātā drauga uzticību ir absolūti pārliecināta. Taču, ko viņa domā par krāpšanu kā tādu, vai to var piedot ? To uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Liene Kiviča sarakstījusi autobiogrāfisku grāmatu

Vai Liene Kiviča zina patiesību par vīra tetovējumiem ?

Kivičs aiz muguras aizvainojoši izsakās par Olgu Kambalu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...