Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Liene Šomase Rumānijas ceļojumu uzsāk ar dusmu izvirdumu

Liene Šomase, 1188 Play ekrānšāviņš

Liene Šomase, 1188 Play ekrānšāviņš

Ceļu pie skatītājiem uzsākusi kolorītā piedzīvojumu raidījuma “Četri uz koferiem” jaunā sezona, un jau ar pirmajiem mirkļiem redzams, ka, lai nu ko, bet garlaicīgi nebūs.

Pipariņus Rumānijas apceļotāju četrotnes atmosfērā jau pašā sākumā pieber Lienes Šomases straujā, ekspresīvā daba. Pirmā neparedzētā situācija atgadās jau Bukarestes lidostā, kad mistiski pazūd Ņikitas Trojanska pase. Tās meklējumos Liene Šomase saceļ kājās visu lidostu, kamēr pārējie divi ceļabiedri – Nikolajs Puzikovs un Kristīne Belicka jau šķērsojuši robežu, un neko daudz līdzēt vairs nevar, ja vien nav vēlmes nonākt konfliktā ar rumāņu robežsargiem. Par to viņi pēcāk saņem emocionālus pārmetumus no Lienes.

"Ja manam draugam, ceļa biedram kaut kas gadās, es izdarīšu visu, sacelšu kājās visu lidostu, lai palīdzētu! Bet jūs ko - mierīgi aizgājāt ?"

Pārpratuma šķetināšana turpinās vēl transfēra busiņā, brīžam jau sasniedzot absurda līmeni, un abiem vīriešu kārtas pārstāvjiem grūti novaldīt smieklus.

Jā, Rumānijā acīm redzot ies karsti, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Gaidīsim ar nepacietību nākamās epizodes!

Skatieties arī:

Liene Šomase par drosmi domāt ārpus kastes un atgriešanos uz lielās skatuves

Lienei Šomasei neliek mieru uzmācīga fane

Liene Šomase par nelabvēļiem - uz cilvēku stulbumu skatos ar vieglumu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...