Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Linda Mūrniece: Nejūtos vientuļa, bet neteiktu, ka izbaudu vienatni

Linda Mūrniece viesojas STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas", publicitātes foto

Linda Mūrniece viesojas STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas", publicitātes foto

Šobrīd bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece ir pārmaiņu priekšā - abi bērni ir izauguši un devušies savā dzīvē, kas nozīmē, ka arī viņai pašai ir jāiemācās dzīvot citādāk. “Nav, kam gatavot vairs. Dzīvoklis arī ir tukšs, un, katru reizi atgriežoties, uzdzen skumjas. Kā es sevi mierinu, bija jau laiks man uzsākt patstāvīgu dzīvi. Padomā, cik man gadu - tak vienreiz jākļūst patstāvīgai. Es pirmo reizi dzīvē esmu viena,” viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” atklāja uzņēmēja.

Tāpat viņa saka, ka katram ir brīva izvēle - justies vientuļam vai izbaudīt laiku vienatnē ar sevi. “Vientuļa es nejūtos, bet neteiktu, ka izbaudu vienatni. Man tomēr vajag ikdienas komunikāciju. Bet līdz tam ir jānonāk, lai saprastu, ka apprecēšanās uz diviem mēnešiem neizglābj no sajūtas, ka nebūsi viens. Tas neko neglābj,” tā Linda.

Viņa atklāj, ka brīžos, kad ir nepieciešams pārmaiņas, pirmais, ko dara - nomaina dzīvesvietu. Šobrīd padomā ir arī šis solis, bet tikmēr Linda ir uzsākusi darba meklējumus un pirmo reizi dzīvē uzrakstījusi CV, kā arī bijusi uz darba interviju.

Zemāk skaties 1188 Play video no sarunu šova "Kad viņas satiekas" ar Lindas Mūrnieces viesošanos!

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...