Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Linda Mūrniece – Freiberga pirmo reizi televīzijā runā par savām kāzām

Linda Mūrniece – Freiberga ekrānšāviņšga, 360TV

Linda Mūrniece – Freiberga ekrānšāviņšga, 360TV

Trešdien, Ziemassvētku priekšvakarā, īpaši sirsnīga atmosfēra valdīs kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”, kur satiksies un viens otrai iedvesmas pilnus “paldies” vārdus veltīs fotogrāfe Madara Repše, kura plašai sabiedrībai zināma kā talantīga māksliniece un politiķa Eināra Repšes meita un bijusī Iekšlietu ministre, tagad viesnīcas vadītāja – Linda Mūrniece – Freiberga.

Madara atklāti stāstīs, kā ir sadzīvot ar tik skaļu uzvārdu, par attiecībām ar šķirtajiem vecākiem un arī par smago slimību, ar kuru viņa cīnās jau vairākus gadus. Abas draudzenes, viena otrai veltot mīļus vārdus, iedvesmos it visus skatītājus, neskatoties uz grūtībām, ko dzīve piespēlējusi, neaizmirst novērtēt un pateikties tiem, kas atbalstījuši un bijuši līdzās. Dāmas aizrunāsies arī par abu privātās dzīves jaunumiem un šova vadītājs Lauris Reiniks vēlēsies noskaidrot ko vairāk par notikumiem Lindas dzīvē – viņa nesen visus pārsteidza ar ziņām par savām trešajām laulībām. Lindas vīrs ir liepājnieks, kurš darbojas tirdzniecības jomā un abi iestūrēt laulības ostā lēma pēc pazīšanās vien nepilnu trīs mēnešu garumā, kāzas sarīkojot pandēmijas laikā. “Mēs izlēmām – ko tur mūsu vecumā, neko sasteigt nevar – jāprecas Lāčplēša dienā, kas ir Latvijai nozīmīgs datums. Mums prieks, ka tajā datumā bija brīvs laiks un mūs piekrita salaulāt.” ko vairāk par lēmumu teikt jāvārdu pastāstīs Linda.

Vaicāta, ar ko vīrs Agris viņu savaldzinājis, Linda pajokos, ka viņam esot ļoti labs uzvārds “Es pēc uzvārda vīru izvēlējos,” pasmiesies Linda. Un steigs piebilst, ka mīļotais vīrietis esot ļoti nosvērts, cilvēks, kurš atstāj par sevi uzticamu iespaidu un ir kā stiprais plecs, pret kuru balstīties. Viņa arī neslēps, ka doma par laulībām sākotnēji bijusi kā joks, kas pēc nedēļu ilgas pazīšanās izskanējusi kādā saviesīgā pasākumā, bet saderināšanās gredzenu Linda esot saņēmusi vien dienu pirms laulību ceremonijas.

Skaties raidījumu "Pasaki to skaļi" trešdienās 21:00 telekanālā 360TV.

Izlasi arī citus interesantus rakstus:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...