Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Madara Biedriņa atklāj, ko mēs par viņu vēl nezinām

Madara Biedriņa, 1188 Play intervijas ekrānšāviņš

Madara Biedriņa, 1188 Play intervijas ekrānšāviņš

Šovam "Kad viņas satiekas" jaunajā sezonā līdzās Dagmārai Legantei - Celmiņai, Lienei Stepenai un Baibai Vītiņai skatītājus priecēs arī Madara Biedriņa. Intervijā 1188 Play bijušā basketbolista Andra Biedriņa dzīvesbiedrene un trīs bērnu māmiņa stāsta, ka viņas sapņu valsts ir Peru, taču nekad to vēl nav sanācis apmeklēt.

Vēl viena lieta, ko ne visi zina par Biedriņu ir tas, ka daiļava nodarbojas ar jāšanas sportu - viņai ir zirgs vārdā Aleksa. Lai gan jāšanas laikā ir salauzusi gan roku, gan kāju, tas tāpat Madaru neattur no iemīļotā hobija! Gan labajās, gan sliktajās dienās jauno kanāla "STV Pirmā!" zvaigzni vienmēr atbalsta paši tuvākie. Kad rodas vēlme vai nu pasvinēt, vai uzmundrināt sevi, sieviete dod priekšroku jūras veltēm un tiešām labam, kvalitatīvam steikam.

"Kad viņas satiekas" jaunā vadītāja pastāstīja, kas vienmēr atrodas rokassomiņā: "Telefons un maks, bet manā somā vienmēr arī būs kāda bērnu mantiņa. Ja, piemēram, bērns braukā līdzi visu dienu, man viņu noteikti jāizklaidē. Noteikti viena, varbūt pat vairākas mantiņas! Kādreiz tie bija arī pamperi, bet tagad bērni ir jau paaugušies!"

Kāda būs meiteņu satikšanās un kādām garšas baudām ļausies visas četras sarunu šova vadītājas uzzināsiet jau pirmajā "Kad viņas satiekas" jaunās sezonas raidījumā - otrdien, 17. augustā plkst. 21:00, "STV Pirmā!" Turklāt sarunu šovu skaties arī jebkurā sev ērtā laikā slavenību portālā 1188 Play.

Tevi varētu interesēt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...