Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone ar Venti dodas uz kafejnīcu - kurš maksās rēķinu?

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Kolorītās šovu zvagznes Magones Šutovienes attiecības ar bijušo mīļoto un dēla tēvu Venti vairāku gadu garumā bijušas kā uz naža asmens, taču nu Raimonda dēļ abi nolēmuši mēģināt salabt. Bijuši mīlnieki tiekas Kandavā un dodas uz kafejnīcu, kur aktuāls kļūst jautājums – kurš tad par šīm pusdienām maksās ? Ventis arī bez garas tielēšanās piekrīt, ja vien .. Magone un bērni neēdīs pārāk daudz!

“Nu nav vismaz tā, kā bija ar manu Žani, kurš kafejnīcās vienmēr gaidīja, kad es samaksāšu. Bet galu galā, esmu to bērnu dzemdējusi, astoņus gadus par viņu rūpējusies – tad jau par to var gan man vienreiz pusdienas uzsaukt” – savu nostāju jaunajā “Slavenības. Bez filtra” epizodē pauž Magone.

Izskatās, ka tikšanās, vismaz pagaidām, norit uz draudzīgas nots. Tiesa, pie apvāršņa parādās kādas vecas domstarpības par mazliet amizantu tematu. “Nevajag mani saukt nedz par pieneni, nedz par pojeni, ja mans vārds Magone! Lūdzu cieni manu vecāku izvēli!” – šķiet, ka Magonei sen jau līdz kaklam ļaužu “asprātības” par viņas vārdu. Bet, ja jau runa grozās ap puķēm, varbūt nav tik traki.

Ko vēl Magone domā par ļaudīm, kam šķiet asprātīgi apspēlēt viņas vārdu, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Magone mēģinās atjaunot attiecības ar dēla tēvu Venti

Vecā dzīvokļa apmeklējums raisa Magonē atmiņas par dēla radīšanu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...