Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone atklāj, vai būtu gatava ņemt Žani atpakaļ

Magone un Dainīte, "Slavenības. Bez filtra" ekrānuzņēmums

Magone un Dainīte, "Slavenības. Bez filtra" ekrānuzņēmums

“Žanim jāsaprot, ka viņš ir izmetis zelta gabaliņu sūdos. Es sevi nevērtēju tik prostu, kā viņš mani bija ieraudzījis un nenovērtējis. Un es teicu - uz manu sirdi durvis tikai vienreiz veras ciet. Nu viņas ir aizvērtas un atvērt to varēs tikai cits cilvēks,” par Žaņa attieksmi sūrojas Magone savai draudzenei Dainītei.

Magone skaidro, ka arī cits cilvēks nemaz tik ātri viņas sirdi iekarot nevarēs, jo patreiz mācās strādāt ar sevi, mīlēt pati sevi, cienīt savu telpu un laiku un dzīvi kā tādu. “Tas nebūs tā, ka nu tik lēks gultā un tik dragās, un tik gulēs. Nē, mīlīši, tā tas nenotiks!” Magone pauž savu pārliecināto nostāju, lai arī viņai ir žēl, ka ar Žani pavadītie 5 gadi nav “gājuši uz augšu”.

“Ja cilvēks nenovērtē pēc četriem gadiem, nenovērtēs arī pēc 20,” atskārš dzejniece un jautā draudzenei, kā var mācīt bērniem mīlestību, ja pati mamma dzīvo sarūgtināta. “Kā mani ir mācījuši gan psihologi, gan zintnieki, gan pie vienas raganas pat tiku pabijusi, viņi saka – Pirmā lieta – mīli sevi!”

Magone apņēmusies visu mainīt un tīra gan dvēseli, gan remontē savu mājokli, lai patiktu arī telpa ap sevi. Viņa atzīst, ka tas ir milzīgs darbs uz visām pusēm, un ātri tas nenotiek, bet solis ir sākts un pašai Magonei to gribas un patīk uzsāktās pārmaiņas.

Dainīte domā, ka par attiecību beigām liecinājis bērzs, kas nogāzās Jāņu dienu vētrā, tomēr Magone pretojas, ka tas drīzāk bijis vēstnesi Roberta vectēva nāvei, kas nomiris pēc nedēļas. Magone atklāj, ka šis nav bijis pirmais vēstnesis tuvinieku aizsaulē iešanai – kad nokritusi glezna, bojā gājis arī Žaņa vectēvs. Bet, atspēkojot Dainītes sacīto par bērza gāšanos un Magones un Žaņa attiecību izjukšanu, pati Magone skatās uz notikušajām lietām reālāk un atzīst, ka koks vienkārši bijis vecs un iztrupis, tādēļ nav izturējis vētru. Un tā neesot nekāda apburta mistika ar Žaņa laulības šķiršanu.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā norit šī Magones un Dainītes saruna, kā arī noskaties, kā vasarā Magones sētai pāri gājusi jau pieminētā vētra, kurā nolūza vecais bērzs.

Ieskaties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...