Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone gatava iestartēt apsveikumu biznesā

Magone Šutoviene, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Magone Šutoviene, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Skandalozā zvaigzne Magone kārtējo reizi nonākusi situācijā - “ja vēlies kaut ko izdarīt labi, tas jādara pašam”. Ģimenes budžetam ar Žaņa ienākumiem ir par “īsu”, tāpēc Magone gatava uzsākt pati savu biznesu un dibināt sveicienu aģentūru.

“Man ir, kā saka, jauns biznesa plāns, kā es varu ģimenes budžetā pienest kādu artavu no savas puses. Vasarā ir brīvlaiks, es nestrādāju un būtībā nav man ienākumu. Tad paliek tikai Žanis… Un, ja Žanis kaut ko vai ko, tad nav vispār nekas, un tas nav pieļaujams,” tā jaunā biznesa idejas nepieciešamību pamato Magone.

"STV Pirmā!" šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne plāno radīt savu apsveikumu aģentūru. Proti, Magone ir apņēmusies pret atlīdzību gatavot īpašus un personalizētus vēlējumus un apsveikumus dažādiem svētku brīžiem. Kas šajā stāstā ir tik intriģējošs, jūs vaicāsiet? Magone saka, ka ir gatava realizēt visdažādākās idejas pakalpojumu klāstā minot gan dzeju, gan repu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...