Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mājas ēdiens bez stāvēšanas pie plīts

Foto: Pixabay.com

Foto: Pixabay.com

Lai arī šobrīd mājās sanāk pavadīt krietni vairāk laika nekā iepriekš, tas nebūt nenozīmē, ka paša laika kļuvis vairāk. Īpaši ar dažādām laika plānošanas problēmām šobrīd saskarās tās ģimenes, kur vecāki esot mājās ne tikai attālināti veic savus darba pienākumus, bet arī aktīvi palīdz mājās esošajiem bērniem mācīties. Nereti šādas dienas izvēršas visai haotiski un vairs nav ne spēka, ne vēlēšanās domāt par siltu un veselīgu maltīti.

Vai ēdienu piegāde mājās ir risinājums?

Protams, šķiet nav neviena cilvēka, kurš nebūtu pēdējā laikā pamanījis kādu ēdiena piegādes reklāmu. Tomēr ir vairāki bet… Piemēram, šie piedāvājumi ne vienmēr ir finansiāli izdevīgi un otrkārt, tie ne vienmēr uzskatāmi par veselīgiem un ģimenēm ar bērniem piemērotiem. Ļoti bieži restorānu un kafejnīcu piedāvātie ēdieni ietilpst vai nu kategorijā ‘’veselīgi’’ vai kategorijā ‘’ lēti’’. Reti izdodas atrast šo abu kategoriju apvienojumus vienā.

Kas ir Daddys Kitchen un kā tas var atvieglot ikdienas maltīšu plānošanu?

‘’Daddys Kitchen’’ ir kafejnīca, kura piedāvā pusdienu piegādi uz mājām gan fiziskām, gan juridiskām personām. ‘’ Daddys Kitchen’’ pusdienu piedāvājumā ir mājas virtuves ēdieni un tie sastāv no zupas, otrā ēdiena un dzēriena. Liels pluss – jau nedēļas sākumā iespējams iepazīties ar pusdienu piedāvājumiem visai nedēļai. Piedāvājumiem var sekot ‘’ Daddy Kitchen’’ Facebook kontā. Pusdienu ēdienus var pasūtīt arī caur Wolt aplikāciju.