Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Man nepatīk resnas sievietes!” Viktors Ščerbatihs atklāj savas prasības pret dāmu izskatu

Viktors Ščerbatihs, STV Pirmā!

Viktors Ščerbatihs, STV Pirmā!

“Man ir svarīgi, lai sieviete nebūtu resna,” otrdienas vakarā viesojoties “STV Pirmā!’ sarunu šovā “Kad viņas satiekas” drosmīgi savus uzskatus par prasībām pret sievietes ārējo izskatu paudīs Olimpisko spēļu medaļnieks svarcelšanā Viktors Ščerbatihs. Viņš 27 savas dzīves gadus veltījis sportam, taču nu pēc sportista karjeras beigām, “nometis” 40 liekos kilogramus un neslēpj – lai arī tas prasījis milzu darbu un disciplīnu, par rezultātu viņš ir ļoti gandarīts. Iespējams, tieši tāpēc, tikpat lielas rūpes par savu ķermeni, viņš sagaida arī no sievietēm, jo apaļīgas dāmas neesot Viktora gaumē. “Es nesaku, ka resnas sievietes nav normālas. Vienkārši man nepatīk! Es pilnīgi neskatos. Es varu varbūt sasveicināties, varbūt varu parunāt, bet kā uz sievieti es neskatos. Vienkārši – nē,’ kategorisks ir Viktors.

Sportista karjeras laikā viņš ir bijis spiests atteikties ne tikai no privātās dzīves, bet arī no sava ķermeņa –“Man bija svars 147 kilogrami, kakla nebija, vēders liels, bet tas bija darbs.” Tā Viktors un turpina: “Divdesmit gadus es točna biju resns, tāpēc ka tas bija mans darbs. Un tad, kad es pabeidzu darbu, es gribēju zināt – kā cilvēks jūtas, kad viņš ir tievs un smuks. To smukumu es varbūt nokavēju, bet tievumu nē,’ joko sportists.

Visu sarunu ar Viktoru skaties otrdien, 20. aprīlī plkst. 21:35, sarunu šovā “Kad viņas satiekas” televīzijā sievietēm “STV Pirmā!"

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...