Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Markus Riva jaunajā mūzikas video pārtapis par Džokeru

Markusa Rivas jaunā mūzikas video publicitātes foto

Markusa Rivas jaunā mūzikas video publicitātes foto

Jaunu dziesmu un video latviešu valodā saviem klausītājiem ir sarūpējis mūziķis Markus Riva. Tās nosaukums ir "Asaras acīs", un dziesma tapusi sadarbojoties ar latviešu un ukraiņu producentiem. Tai tapis arī netipisks un spilgts mūzikas video, kur iedvesma ņemta no slaveniem komiksu tēliem. Video pirmizrādi piedzīvojis tieši Visu svēto dienā jeb Helovīnos, 31. oktobrī.

Markus Riva režisējis daudzus savus video un arī citu mākslinieku video darbus. Tā noticis arī šoreiz un turklāt ļoti spontāni. Sākotnējā iecere bija veidot video 90. gadu stilistikā. "Paskatoties kalendārā, es ieraudzīju tuvojošos 31. datumu un sapratu, ka mums ir uzdevums pārsteigt klausītājus mazliet citādāk," par video ideju stāsta Markus.

Video galvenā sieviešu lomas atveidotāja ir stiliste Kristīne Čakare, ar kuru iepriekš ir veidoti arī citi video projekti. Atbildīgais par kameras darbu projektā ir Dree, kas iepriekš filmējis vairākus video darbus gan Markum, gan Ozolam, Aminatai un citiem latviešu mūziķiem.

Zemāk skaties arī 1188 Play video, kurā Markus Riva tiek izaicināts uz pikantu spēli!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...