Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mazini stresu – baudi atpūtu Hotel Jūrmala SPA !

www.hoteljurmala.com/lv

Pēc kārtīgi nostrādātas darba nedēļas, tā vien gribas atbrīvoties no stresa un palutināt sevi. Publiskās atpūtas vietas, kas pieejamas visiem, ir pilnas ar cilvēkiem, tāpēc jāmeklē vieta, kur valda miers un patīkama atmosfēra, un kur par tevi individuāli parūpēsies, kā nākas. Hotel Jūrmala SPA piedāvā vairāk kā 200 dažādas procedūras kā vīriešiem, tā sievietēm un bērniem, kas palīdzēs relaksēties. Īpaši efektīvas ir masāžas, kas ļauj aizmirsties no ikdienas likstām. Pavadi brīvo laiku lietderīgi – dodies pelnītā atpūtā uz SPA!

SPA procedūras, kas atslābinās ķermeni

SPA procedūras domātas, ne tikai baudai, bet arī mieram. Nav nekā labāka par ķermeni, kas ir brīvs no saspringuma, tāpēc esam atlasījuši procedūras no Hotel Jūrmala SPA piedāvājuma, kas ļaus atslābināties pa īstam.

Antistresa masāža

“Stress” mūsdienās, šķiet, apzīmē dzīvesstilu, kuru ik pa laikam kā normu pieņemam visi, taču vēl nav dzirdēts, ka kāds to izbaudītu. Antistresa masāža ir maiga, ritmiska un nomierinoša procedūra, kas atslābinās ķermeni un aizslaucīs stresu prom kā nebijušu.

Pēdu masāža Hotel Jūrmala SPA

Kā zināms, pēdu masāža dara brīnumus! Masāža speciālista pavadījumā nodrošinās visa ķermeņa atslābumu, pareizo punktu stimulēšana un izmasēšana pēdās, uzlabos dažādu orgānu funkcionalitāti un atbrīvos problēmzonas. Turklāt pēdu masāža pēc garām stundām, kas pavadītas uz kājām, būs īpaši patīkama stāvošā darba darītājiem.

Masāža ar silto sveci

Lai veiktu masāžu, meistare par pamatu ņems smaržīgos balzāma sveces sveķus, kas papildināti ar ēterisko eļļu, izplatot šokolādes aromātu visapkārt. Ēteriskās eļļas smarža un nomierinošais sveces siltums klientam ļauj atbrīvoties un it kā aizplūst no ikdienas raizēm. Siltais sveces balzāms lieliski slīd pa ādu, radot unikālas, vēl nepieredzētas sajūtas, kas nelīdzinās ierasto masāžas eļļu procedūrām.

Hotel Jūrmala SPA apslēptā pērle – Alma Salus masāža mieram

Masāžas nosaukums radies, iespaidojoties no olīvju šķirnes, kas izmantota masāžas eļļas pamatā. Masāžas eļļa ir ļoti aromātiska un bagātīga, tā lieliski papildina unikālo masāžu, kuras pirmsākumi meklējami seno Vidusjūras civilizāciju-etrusku, grieķu un romiešu, kultūrā un tradīcijās. Maģiskais sajūtu piedzīvojums ļauj ikvienam aizmirsties un uz brīdi “nozust” no realitātes. Harmonija, jutekliskums un miers ir atslēgas vārdi, kas asociējas ar šo procedūru. Nemiers un stress pazūd, paliek tikai absolūta miera sajūta.

Apkakles zonas masāža

Par ikdienā pārdzīvoto stresu liecina saspringta spranda, nereti pat krampji apkakles zonā un stīvums. Lai atbrīvotos no uzkrātajām negācijām nepieciešama klasiskā masāža apkakles zonai. Pēc masāžas, pirmkārt, nejutīsies saspringts, jo uzlabosies asins cirkulācija, uzlabosies pašsajūta un mazināsies nomācošais nogurums.

Hotel Jūrmala SPA īpašais piedāvājums – masāža bērniem

Masāža bērniem unikāla ar to, ka tā ir maigāka nekā pārejās procedūras, jo bērnu āda ir jutīgāka, kā arī nav tik ilga, cik masāžas pieaugušajiem, ņemot vērā to, ka bērni ātrāk paliek nepacietīgi. Masāža paredzēta bērniem vecumā no 2 līdz 15 gadiem, un mazina sāpes, kas radušās muskuļos, augšanas procesā, un līdzsvaro nervu sistēmu.

Tomēr, ja SPA apmeklējuma mērķis ir samazināt kādu problēmzonu, stimulēt asins cirkulāciju, uzlabot imunitāti vai ārstnieciska procedūra – nav vajadzības meklēt citu vietu. Hotel Jūrmala SPA piedāvā visdažādāko procedūru spektru, kas apmierinās visas jūsu vēlmes! Ieskaties piedāvājumā un rezervē SPA apmeklējumu jau šodien! Zvani uz 67784430, lai noskaidrotu vairāk!