Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Izbalsošanā noskaidroti divi finālistu pāri

"Mīla kemperī" pusfinālisti, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

"Mīla kemperī" pusfinālisti, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un piedzīvojumu šovā "Mīla kemperī" bija palikuši četri pāri - Dāvids un brunete Elīna, Oskars un blondīne Elīna, Rūdolfs un Alise, kā arī Ronalds un Megija. Tā kā projekta nākamais solis ir fināls, tika izbalsota puse dalībnieku. Pēc punktu saskaitīšanas kļuva zināms, kuriem diviem pāriem būs iespēja baudīt ceļojumu uz Itālijas romantisko pilsētu Venēciju, kuru iecienījis ne mazums mīlētāju. Kā pimie tika nosaukti Oskars ar Elīnu, kuri abi bija jaunpienācēji šovā, bet otrie - skatītāju iemīļotie Rūdis un Alise, kuri ir kopā kopš šova sākuma.

Kemperšova ceļotāji šķīrās ar paldies vārdiem par kopā piedzīvoto, kā arī solījumiem atkal visiem satikties Latvijā. Ronalds, kurš arī ir kemperšovā no pašas pirmās sērijas, atklāja, ka viņam nav žēl ļaut Alisei un Rūdim iepazīt vienam otru vēl tuvāk un pārbaudīt savas saiknes stiprumu: "Kredīts Rūdžam par visu, es vēl nekad savā dzīvē neesmu saticis tādu 23 gadus vecu čali, viņš ir brīnišķīgs džeks."

"Mīla kemperī" fanu emocijas pavisam nesen sita augstu vilni, jo, kā jau ziņots, Rūdolfs tika izbalsots, bet tad pēdējā brīdī šova veidotāji apžēlojās par viņu un Alisi, ļaujot abiem tomēr palikt kopā, kas rezultējās prieka asarās, skūpstos un simpātiju apliecinājumos. Zemāk skaties 1188 Play video no izbalsošanas! Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...