Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mirdzoši mati un nagi – sievietes skaistākā rota

Veselīgi mati, unsplash.com

Veselīgi mati, unsplash.com

Ja nagi ir vāji, trausli un bojāti pēc garās ziemas vai mākslīgo nagu noņemšanas, tad vitalitāti tiem atgūt palīdzēs Japānas manikīrs. Savukārt matiem mirdzumu un veselīgu izskatu piešķirs matu laminēšanas procedūra, kas paredzēta, lai novērstu matu galu šķelšanos, lūšanu, atvieglotu to ķemmēšanu un veidošanu.

Japānas manikīrs ir ideāli piemērots dabīgā naga akcentēšanai un nagu augšanas stimulēšanai, jo pasargās nagu no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Japānas manikīra tehnoloģija paredz, ka vispirms naga virsma tiek attīrīta un saudzīgi noņemts dabiskais aizsargslānis. Šie procesi nepieciešami, lai ļautu „P.Shine” pastas barojošajām sastāvdaļām efektīvāk iekļūt naga iekšpusē.Procedūru noslēdz ar spīduma piešķiršanu nagiem un nagu glancēšanu, ko veic ar organiskas izcelsmes „P.Shine” pūderi. Nagu glancēšana no parastas pulēšanas atšķiras ar to, ka naga virsma tiek ne tikai nospodrināta, bet tai tiek izveidots papildus aizsargslānis, kurā saglabājas barojošās vielas no pastas, kas ir noturīgas pret ūdens un sadzīves ķīmijas izraisītu kairinājumu. Procedūras cēlusies no senās Japānas aristokrātijas nagu kopšanas tradīcijām. Tajā izmantotie produkti ir absolūti dabīgi un nesatur ķīmiskas vielas. Galvenās sastāvdaļas ir diatomīts un bišu vasks, kuri, iekļūstot naga plātnes šķiedrās, atjauno naga dabīgo skaistumu un mirdzumu. Bišu vasks ir bioloģiski aktīvs produkts, kam piemīt arī dziedinošas īpašības. Tas novērš dekoratīvās kosmētikas līdzekļu negatīvo ietekmi, kā arī atjauno naga struktūru pēc mākslīgo nagu noņemšanas. Piemērots arī vīriešiem, jo saglabā nagu dabīgo izskatu.

Kutikula ir mata daļa, kas atrodas vistālāk no tā serdes un sastāv no plēksnēm, kuras viena otru pārklāj. Katra kutikulas šūna savukārt sastāv no desmit slāņiem. Kad matu struktūra tiek bojāta, kutikulas šūnu slāņi izjūk un to aizsardzības līmenis strauji krīt. Novājināta un sagrauta kutikula izstiepjas, atstājot ārējo slāni neaizsargātu no fizisko un ķīmisko faktoru ietekmes. Bojātās kutikulas plēksnes padara matus grūti ķemmējamus, porainus un nespodrus – tie vairs nespēj dabīgi atstarot gaismu. Bojātas kutikulas veicina arī matu galu šķelšanos, kas noved pie matu lūšanas. Frizierim novājināta un bojāta matu struktūra apgrūtina matu griešanu un veidošanu, jo ir grūti kontrolējama. „Spherique” procedūra sastāv no 3 atjaunojošiem rituāliem , kuras veic profesionāls stilists ar īpašām iekārtām un rūpēm, lai palutinātu klientu un panāktu vēlamo rezultātu.

Pirmā rituāla daļa ir matu bioloģiskā pamošanās jeb barojošā attīrīšana. Šajā posmā matu struktūra ar barojoša šampūna palīdzību tiek sagatavota turpmākajām procedūrām.

Otrā rituāla daļa ir bioloģiski pārstrukturizējošā jeb atjaunojošā seruma iemasēšana matos. Šī posmā mērķis ir aktivizēt molekulārās izmaiņas, lai pilnvērtīgi nodrošinātu atjaunojošās vielas nokļūšanu matu struktūrā. Trešā, noslēdzošā rituāla daļa ir koncentrēta krēma ieklāšana matos, kas ar savu iedarbību atjauno matu iekšējo struktūru un veic ārējo lipo-salīmēšanu ar LED lampām. Pirmā rituāla daļa aizņem, apmēram, 6-8 minūtes, otrā daļa 10min, pēc tam ir matu skalošana un noslēdzošā trešā daļa ilgs apmēram 30 min. Tā kā kopumā matu laminēšana vidēji aizņems pusotru stundu, bet tās radītais efekts ir pārsteidzošs un noturīgs.

Salons „Siluets” atrodas ērtā vietā, Rīgas centrā, Matīsa iela 19, Rīga, netālu no Dailes teātra. Matu laminēšanu vai Japānas manikīra procedūru ir iespējams ieplānot pat visaizņemtākajā grafikā – kaut vai garākā pusdienas pārtraukumā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...