Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 23. -29.maijam katrai zodiaka zīmei

Nedēļas horoskops, foto:  Chris Larson , Pexels.com

Nedēļas horoskops, foto: Chris Larson , Pexels.com

Klāt nedēļas horoskops 23-29.maijam. Ko katrai no zodiaka zīmēm prognozē zvaigznes? Patiesībā nedēļa solās būt ļoti pozitīva daudziem, kaut nu tā arī būtu!

Auns

Ja runa ir par mīlestību un mājas dzīvi, tad Aunam viss šajās jomās būs kārtībā, bet Auna uzmanība vairāk būs pievērsta darbam. Auns labi apzinās – ja vēlas turpināt dzīvot tik pat augstā līmenī kā ieradis līdz šim, tad darbā būs jābūt izcilam.

Vērsis

Vērsis šajā nedēļā jutīsies labi atpūties un gatavs uzņemties visu, ko dzīve piedāvā! Vērsim viss veiksies un to pamanīs arī citi – dāvājot tam gan komplimentus par izskatu, gan viņa pozitīvo enerģiju, kas šonedēļ vibrēs ap Vērsi.

Dvīņi

Dvīnis nepacietībā gaida, kad varēs pievērsties jaunām lietām, un šī būs nedēļa, kurā Dvīnis detalizēti kaldinās savus plānus. Tu precīzi zini, ko vēlies un tev nav nepieciešami tam kādi apliecinājumi no malas. Šajā nedēļā Dvīnis labprāt pavadīs laiku arī vienatnē, jo būs aizņemts ar “savām lietām”, kurās citiem nav jājaucas.

Vēzis

Pašpārliecinātība ir nedēļas Vēža moto. Šī nedēļa nesīs finansiālus panākumus, iespējams, iegūsi darbu, kuru jau sen kāro. Tu beidzot varēsi darīt lietas, kas Tev patīk un saņemt par tām pienācīgu atalgojumu.

Lauva

Šī nedēļa ir veltīta Lauvas zināšanu papildināšanai kādā noteiktā jomā. Nododies lietām, kas tev interesē un jutīsies kā atvaļinājumā!

Jaunava

Jaunavai ir pienācis laiks nedaudz atpūsties – tā vienkārši, pabaudīt dzīvi. Varbūt jāpaņem atvaļinājums vai beidzot jāsatiekas ar draugiem, tāpat vien – bez īpaša iemesla? Pietiek visu uztvert pārāk nopietni! Šī nedēļa dos nepieciešamo pozitīvo enerģiju, kas iedvesmos tālākiem darbiem.

Svari

Svariem šonedēļ nāksies izvērtēt savas prioritātes. Iespējams, konstatēsiet, ka ir lietas vai cilvēki vai atmiņas, no kurām labāk ir atteikties. Nedēļa būs tāda saldsērīga – Tu novērtēsi lietas, kas vairs nav Tavā dzīvē un ar prieku atvadīsies no tām uz visiem laikiem.

Skorpions

Šonedēļ Skorpions sevi izaicinās – viņam pēkšņi šķitīs, ka viss otršķirīgais vairs nav pietiekami labs viņam. Lielākoties tas attieksies uz jaunu izaicinājumu meklēšanu – Skorpions ir noilgojies pēc attīstības un progresa, jo rutinētā vidē viņš atslābst un jūtas “otršķirīgs”. Ir laiks paaugstināt savas ambīcijas un doties tālāk!

Strēlnieks

Strēlniekam šonedēļ kļūs nedaudz garlaicīgi, jo dzīve kļuvusi pārāk “ērta” un paredzama. Šī ir lieliska nedēļa lai satiktu kādu, kas ienesīs aunu dzirksteli vai aizraušanos, taču Tev ir jābūt gatavam ar šo personu pavadīt kopā arī zināmu laiku. Strēlniekam pamatā patīk brīvība, taču ja tomēr ir alkas pēc pastāvīa partnera, tad šī būs ideāla nedēļa, lai tādu satiktu.

Mežāzis

Mežāzim šķitīs, ka neviens viņu neievēro un neinteresējas par viņu, taču šai sajūtai nebūt nav pamata. Mežāzi, nesatraucies – tas, ka Tu neesi iekļauts visu savu apkārtējo cilvēku dienas plānā, nenozīmē, ka viņi Tevi nemīl. Laiks iemācīties, ka arī vienatnē var būt interesanti.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs šonedēļ sprēgās no romantikas un pievilcības. Viņš spēs savaldzināt ikvienu – šonedēļ Ūdensvīra šarms ir viņa ierocis. Cilvēkiem viņš patiks. Tādēļ – ja vēlies iegūt jaunus draugus vai biznesa partnerus – droši, uz priekšu!

Zivis

Zivis šonedēļ lielāko prieku gūs mīļajās mājās. Zivīm būs panākumi mīlas frontē un ikdienas sadzīve ar partneri norisināsies saskanīgi un labi – būs prieks pabūt kopā. Atradīsies arī laiks virknei mazo “darbiņu” , kuriem nekad nepietika laika. Šonedēļ – īstais laiks tiem beidzot pieķerties.

Iesakām arī šo:

Starp citu - noskaties video, kādām garīgajām praksēm pievērsusies dziedātāja Jenny May ar vīru:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...