Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 27. februāra - 5. martam

Vīrietis un sieviete pastaigā. Foto:Mikhail Nilov, Pexels.com

Vīrietis un sieviete pastaigā. Foto:Mikhail Nilov, Pexels.com

Lai arī valda vēl īsti ziemīgi laikapstākļi, gaisā tik un tā ir jūtama pavasara tuvošanās. Kas, savukārt, nozīmē, ka noskaņojums kļūst bezbēdīgāks. Ko nākamajai nedēļai sola astrologi?

Auns

Tev šķitīs, ka visa kā dzīvē ir par maz. Tu neatlaidīgi meklēsi aizvien jaunus veidus, kā realizēt savu patieso potenciālu. Nedēļas otrajā pusē centies būt prātīgāks un neļaut pārlieki lielu vaļu savam temperamentam. Atceries, ka visam ir sava vieta un secība. Esi pacietīgs. Pacietība lieki noderēs arī attiecībās ar mīļoto. Otras pusītes darbības tev šonedēļ var šķist katinošas.

Vērsi

Nedēļas sākumā pastāv iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti, atrisināt iepriekš radušās nesaskaņas.. Ne reizi vien nāksies meklēt izeju no saspringtākām situācijām un mainīt nospraustos plānus līdz nepazīšanai. Brīvajā laikā derētu atpūsties svaigā gaisā, veltīt sevi garīgajai izaugsmei.

Dvīņi

Būsi apņēmības pilns uzsākt jaunus projektus, apliecināt savas patiesās spējas. Iespējams, nedēļas laikā iegūsi jaunus un ļoti noderīgus paziņas. Būtiski neuzlikt sev pārāk lielu garīgo slodzi, jo tas var radīt paliekošas sekas uz pašsajūtu. Nedēļas nogalē vairāk uzmanības velti saviem mīļajiem! Viņi ir tiešām noilgojušies pēc nedalītas tavas uzmanības.

Vēzis

Iespējams, ka tu apsvērsi iespējas uzsākt jaunus projektus vai nolemsi iesaistīties aizraujošās biznesa aktivitātēs.Tomēr ieteicams pirms tam ļoti rūpīgi apspriest visus iespējamos riskus. Spēsi paveikt turpat vai visu, tikai pie nosacījuma, ja rīkosies ar mēru. Mīlas frontē apliecināsi savas jūtas pret partneri, izrādīsi gan kaislīgumu, gan romantiskumu un jutekliskumu.

Lauva

Nedēļas sākumā zvaigznes dos iespēju paplašināt lietišķo kontaktu loku. Nedēļas vidus nekādus īpašus pārsteigumus nenesīs, kādu brīdi var šķirst, ka kļūst pat garlaicīgi. Par laimi, praktiski visas pārmaiņas būs tev labvēlīgas. Šonedēļ lieti noderēs tavas stratēģa dotības, lai visas nepieciešamās lietas novadītu ar nepieciešamo rūpību. Nedēļas nogalē velti vairāk uzmanības savai pašsajūtai un sirdslietās esi atklāts gan pret sevi, gan otro pusīti.

Jaunava

Kad pieķersies profesionālajai jomai, centies būt piesardzīgāks juridiskos jautājumos. Labāk atturies no projektiem, par kuriem neesi pilnīgi pārliecināts. Šonedēļ pareizāk paļauties uz paša spēkiem, bet saskarsmē ar līdzcilvēkiem būsi ļoti atsaucīgs, par ko tevi novērtēs. Mīlas dzīvei nedēļa sola jaunus, negaidītus pavērsienus, kas ilgtermiņš var mainīt līdzšinējo lietu kārtību.

Svari

Veiksi svarīgas pārrunas ar sadarbības partneriem, kaldināsi jaunas biznesa idejas. Savā centīgs, kas tikai veicinās panākumu iespējas. Vari sajust mostamies radošu talantu, kura īstenošana, izrādīšana paredzētajai publikai, būs patiesi pārsteidzoša, savā ziņā pat unikāla. Lai nedēļa būtu vēl tīkamāka, sarūpē otrajai pusītei ko īpašu.

Skorpions

Nekautrēsies paust un aktīvi aizstāvēt savu viedokli, nepieciešamības gadījumā pat stāties plašākas auditorijas priekšā. Pratīsi veiksmīgi tikt galā ar saimnieciskiem un organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc kopumā nedēļa solās būt visai veiksmīga. Mīlas dzīvē netrūks jautrību, kaisles uzplūdu.

Strēlnieks

Tev, šī var izvērsties par patiesi interesantu nedēļu tieši materiālajā ziņā. Zvaigznes iesaka apslāpēt vēlmi izteikt asākas piezīmes apkārtējiem. Zināmus kavēkļus gan var sagādāt tehniska rakstura nebūšanas. Vēlamāk koncentrēt lielāku uzmanību sava darba kvalitātei un rūpīgāk ieklausīties augstākstāvošo norādījumos

Mežāzis

Šobrīd būs daudz vieglāk saņemties, lai īstenotu sen iecerētas lietas. Pateicoties savām psihologa dotībām spēsi gūt pārsteidzoši labus rezultātus. Ja kāds no ģimenes locekļiem kļūst pārāk kaprīzs, centies uz to norādīt smalkā veidā. Nedēļas nogalē pastiprinātu uzmanību veltīsi mīlas dzīvei.

Ūdensvīrs

Būsi rosīgs, apņēmīgs un mērķtiecīgs. Mēģini apslāpēt iedzimto spītību, neļauj tai radīt sarežģījumus attiecībās ar apkārtējiem. Liela nozīme panākumos būs spējai strādāt sistemātiski, neļaujot apkārt valdošajai steigai tevi ietekmēt. Kopdzīvē ar mīļoto meklēsi asākas izjūtas. Ieteikums nepāršaut pār strīpu.

Interesanti:

Horoskopa zīmes, kas izdala negatīvu enerģiju

Top 3 horoskopa zīmes, kuras neprot rīkoties ar naudu

Ķīniešu horoskops 2023. gadam


Vīrietis un sieviete pastaigā. Foto:Mikhail Nilov, Pexels.com

Vīrietis un sieviete pastaigā. Foto:Mikhail Nilov, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas