Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

No seifa līdz Ķīnas vāzei: kā pārvākties un neko nesabojāt?

pixabay.com

pixabay.com

Diplomāta cienīga pārvākšanās – kā to nodrošināt? Uzticot savas pārvedamās mantas tādam pārvākšanās servisam, kura pieredzē ir pat diplomātu personīgo mantu pārvešana gan uz ārzemēm, gan no ārzemēm uz Latviju!

Lai nodrošinātu drošu un patīkamu pārcelšanās pieredzi, nav nemaz jāpārceļas uz ārzemēm. Pieredzējusī SIA “APM Expres” komanda veic kravu pārvadājumus arī tepat, Latvijas robežās, un spēj organizēt arī ļoti sarežģītos pārvākšanās gadījumus. Arī tad, ja jāpārvadā trausli vai vērtīgi priekšmeti, to droša nokļūšana galamērķī tiks veikta profesionāli.


Mākslas darbu iepakošana

Pirms pārvadāt vērtīgus priekšmetus, piemēram, mākslas darbus, galvenais ir tos kārtīgi sapakot. Pārcelšanās serviss “APM Expres”, kas sadarbojies ar dažādiem māksliniekiem, prestižām Latvijas un Vācijas mākslas galerijām, kā arī citām starptautiskām institūcijām, vislabāk zinās, kādi iepakošanas materiāli piemēroti dažādām lietām.

Mākslas darbu iepakošanai tiek izmantoti kvalitatīvi iepakošanas materiāli. Serviss izgatavo pārvadājamajiem priekšmetiem piemērotas transporta kastes no koka, saplākšņa un kompozītmateriāliem. Katram gadījumam tiek piemērots optimāls iepakošanas un pārvadāšanās risinājums.


Droši kravu pārvadājumi

Vērtīgās un trauslās kravas SIA “APM Expres” pārvadā, izmantojot pārbaudītus kravu nosūtīšanas veidus. Sadarbībā ar uzticamiem partneriem, vērtīgo kravu pārvadājumi tiek organizēti gan Latvijā, gan visā Baltijā, gan arī uz tālākām ārzemēm.

Svarīgi ir arī izvēlēties piemērotu transportu: pārcelšanās serviss “APM Expres” piedāvā dažādus auto pārvadājumu risinājumus, sākot ar kravas busu un beidzot ar 24 tonnu furgonam.

Ja kāds pārvākšanās serviss spēj nodrošināt dārgu gleznu un citu vērtīgu mākslas darbu pārvadāšanu ar izciliem rezultātiem, tad arī citas mantas nokļūs galamērķī neskartas! Sazinies par sev nepieciešamā kravas pārvadājuma iespējām un risinājumu: http://www.moving.lv/kontakti.php