Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Noklausies Raimonda Paula dziesmu "Par pēdējo lapu" jaunās skaņās

Dziedātāja Katrīna Gupalo, ekrānuzņēmums

Dziedātāja Katrīna Gupalo, ekrānuzņēmums

Jaunu skanējumu Raimonda Paula dziesmai "Par pēdējo lapu" radījusi dziedātāja Katrīna Gupalo, kuras izpildījumā īpaši izcelts Jāņa Petera teksta smeldzīgais un dramatiskais vēstījums, informē Daiga Bināne, Katrīnas Gupalo menedžere.

"Šis rudens ir ļoti atšķirīgs no citiem - šajā gadā īpaši jūtam vecās pasaules aiziešanu un ar skumjām atvadāmies no tās, gaidot un ticot, ka pēc smagās ziemas tomēr nāks pavasaris un jauna dzīve. Tieši caur šo dziesmu vēlējos izteikt to, ko mēs visi piedzīvojam un jūtam ik dienu šajā briesmīgajā pandēmijas laikā," savās pārdomās dalās Katrīna Gupalo. "Pēc skaistās vasaras, kurā nodziedāju daudz Imanta Kalniņa mūzikai veltītus koncertus, nolēmu, ka rudens nāks ar Raimonda Paula skaņām. Rudens Maestro kompozīcijās vienmēr skan ļoti īpaši - dziesmas "Ances romance" un "Nenāciet klāt man rudenī" jau sen ir manā repertuārā, nu pievienoju trešo - dziesmu "Par pēdējo lapu".

Dziesma "Par pēdējo lapu" ierakstīta latviešu un krievu valodās "Wolk Recording Studios", tās producents ir Aleksandrs Volks, ierakstā piedalījies arī producents Oriole. Mūzikas video veidojis Kaspars Kambars. Tērpu radījis zīmols "Public Makes Image", grima māksliniece - Anita Intaite.

Noklausies dziesmu jaunās skaņās un arī Noras Bumbieres dziedāto "Mikrofons 1977" ierakstā. Kura tev patīk labāk?!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...