Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nosaukti lielākie egoisti starp visām zvaigžņu zīmēm

Egoiste, Image by Rondell Melling from Pixabay

Egoiste, Image by Rondell Melling from Pixabay

Astrologi stāsta, ka trīs zodiaka zīmes vēlas, lai visi pievērš uzmanību tikai tiem. Viņiem patīk, ja par viņiem runā, citi interesējas un apskauž viņus.

Lauva

Lauvam šajā reitingā pieder pirmā vieta, jo viņš ir ļoti savtīgs. Lauvām pirmajā vietā vienmēr būs pašu intereses, bet citiem to acīs nav īpašas nozīmes. Šāds raksturs dažkārt kļūst par šķērsli attiecībās ar cilvēkiem, bet šīs zodiaka zīmes pārstāvjus principā ne īpaši uztrauc tas, ko par viņiem domā apkārtējie.

Vērsis

Vērsim rūp tikai tie cilvēki, kuri dalās ar viņu godkārīgajiem plāniem. Tāpēc apkārtējiem var rasties priekšstats, ka Vērsis tos atstumj un izturas auksti. Bet tuviniekiem Vērsis velta īpašu uzmanību un rūpes, jo viņš augstu vērtē ģimenes vērtības.

Auns

Auni ļoti mīl konkurēt un pierādīt visiem, ka ir labākie jebkurā jomā. Protams, par katru savu rīcību viņi gaida ovācijas un atzinību. Nebaro viņus ar maizi, dod tikai apbrīnu! Pret citiem cilvēki viņi ir skeptiski noskaņoti, jo domā tikai par sevi.

UZZINI ARĪ KATRAS HOROSKOPA ZĪMES SPILGTĀKĀS ĪPAŠĪBAS!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...