Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pazīmes, kas liecina, ka Tava veļas mašīnai nepieciešams remonts

Veļas mašīna, Photo by PlanetCare on Unsplash

Veļas mašīna, Photo by PlanetCare on Unsplash

Tev šķiet, ka veļas mašīna vairs nestrādā pietiekami labi, un Tu plāno iegādāties jaunu? Iespējams, Tu pārsteidzies! Veļas mašīnas remonts noteikti izmaksās daudz lētāk kā jaunas sadzīves tehnikas iegāde, turklāt pēc remonta tā var nokalpot krietni ilgāk, kā Tev šķiet. Lūk, kādas ir pazīmes, ka Tavai veļas mašīnai nepieciešams remonts un ir laiks izsaukt santehnikas remonta speciālistu.

Veļas mašīna nestrādā

Iedomājies situāciju – Tu saliec drēbes veļas mašīnā, pievieno veļas mazgājamo līdzekli, aiztaisu veļas automāta durtiņas, spied pogu, bet nekas nenotiek. Mēģini vēlreiz, un atkal nekā? Droši vien, pirmā doma, kas iešaujas prātā ir, ka jādodas uz veikalu pakaļ jaunam veļas automātam. Bet labāk sāc ar vienkāršu zvanu sadzīves tehnikas meistaram, kas tev palīdzēs novērtēt situāciju un nepieciešamības gadījumā ieradīsies, lai salabotu Tavu veļas mašīnu. Iespējams, defekts būs pavisam niecīgs, un Tu krietni ieekonomēsi.

Veļas mašīnas tvertnē pastāvīgi ir ūdens

Ja pēc centrifūgas etapa drēbes no veļas mašīnas izņem tik slapjas, ka apakšā sakrājies ūdens, kas nozīmē, ka ūdens netiek atsūknēts pilnībā, tad pienācis laiks šīs sadzīves tehnikas apkopei.

Ja veļas mašīnā ūdens ir par maz

Līdzīgi kā iepriekšējā situācija – kas par daudz tas par skādi, to pašu var teikt arī – kas par maz, tas neko labu neliecina. Ja drēbes tiek mazgātas pussausas, arī tad var būt dažādi iemesli, sākot no sistēmas jeb sensoru kļūdas līdz pat mehāniskiem defektiem.

Veļas mašīna čīkst, grab vai izdod citas neparastas skaņas

Veļas mazgājamā mašīna, kas sāk izdot skaņas, kuras iepriekš nebija, rada trauksmi. Ja šķiet, ka iekārtā dauzās, sitas vai pat kāds skrāpējas, ir jāizsauc tehniskais speciālists, kas konstatēs neparasto trokšņu iemeslu un novērsīs problēmu. Ņem vērā – ja nepievērsīsi uzmanību jau laikus šādām skaņām, tad sadzīves tehnika sabojāties neatgriezeniski.

Sistēmas kļūdas

Jaunākām tehnikām ir daudz sensoru. Ja, uzstādot, mazgāšanas režīmu, Tev pēkšņi parāda sistēmas kļūdu jeb koda kļūdu, tad Tev jāsazinās ar kādu, kas pārzina sensoru darbību.

Cnetrfūgas laikā trumulis jeb cilindrs negriežas

Ja izgriešanas cikls vienkārši negriežas, tad nav jēgas pašam mēģināt to salabot, ja vien tev nav sadzīves tehniskas remonta speciālista amats. Meklējot veļas mazgājamo mašīnu remonta iespējas pie profesionāļa, kurš var diagnosticēt tehnisko detaļu kustību problēmas, ilgtermiņā ietaupīsi naudu un ietaupīsi gan veļas mazgājamās mašīnas, gan žāvētāja kalpošanas laiku.

Ja ūdens izplūst no cilindra, bet drēbes netiek izgrieztas centrifūgas cikla laikā, arī noteikti tam jāpievērš uzmanību. Centrifūgas cikls ir svarīgs ne vien mazgāšanas un skalošanas cikla pabeigšanai, bet arī liekā ūdens notecināšanai no cilindra.

Veļas mašīnas darbība mēdz apstāties

Ja veļas mašīna sāk darboties un pēkšņi apstājas pēc mazgāšanas vai skalošanas cikliem, iespējams, ir pienācis laiks kādam to apskatīt. Iekārtas darbībai pārejot no posma uz soli, ir dabiskas pauzes, taču nevajadzētu pilnībā apstāties, kad runa ir par nākamo darbību.

Veļas mazgājamā mašīna, kas cikla starplaikos vai cikla vidū ilgi apstājas, mēģina paziņot, ka kaut kas nedarbojas pareizi. Detaļas laika gaitā var nolietoties, tāpat kā sensori nedarbojas tik labi kā agrāk.

Notiek kaut kas jauns

Ikreiz, kad ar veļas mazgājamo mašīnu sāk notikt kaut kas neparedzēts, vajadzētu pievērst uzmanību. Ārpus normālas funkcijas veļas mazgājamai mašīnai var būt problēmas ar daļu, sensoru, pāreju vai tās lietošanas daļu, kas nav paredzēta paredzētajai darbībai.

Profesionāls tehniķis var palīdzēt diagnosticēt notiekošo. Tas palīdzēs pagarināt veļas mazgājamās mašīnas kalpošanas laiku un ilgtermiņā faktiski izmaksās mazāk, jo problēmas tiek novērstas agrīnā stadijā.

Vai ir pienācis laiks veļas mazgājamās mašīnas remontam?

Ja ir pienācis laiks veļas mazgājamās mašīnas remontam, sazinieties ar “Antis un Ko”, lai ieplānotu tikšanos. “Antis un Ko” sadzīves tehnikas remontdarbnīca labprāt uzklausīs, kas notiek ar Tavu veļas mazgājamo mašīnu, un sniegs padomu, kā arī palīdzīgu roku, tehnikas labošanā.

“Antis un Ko” sadzīves tehnikas remontdarbnīca - veļas mašīnu remonts, trauku mazgājamās mašīnas remonts, ledusskapju remonts, dažādu aukstumiekārtu remonts.

“Antis un Ko” meistari izbrauc pie klientiem Rīgā un Rīgas rajonā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...