Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pie kā var novest partnera izspiegošana

Greizsirdība. Foto: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Greizsirdība. Foto: Andrea Piacquadio, Pexels.com

Mūsdienās nav jābūt nekādam FBI aģentam, lai gana profesionāli varētu nodarboties ar spiegošanu. Čati telefonos, sociālie tīkli, izsekošanas aplikācijas un tamlīdzīgi rīki tiek ņemti talkā, lai izspiegotu... savu partneri.

Ne velti sabiedrībā jau ir radies teiciens, ka pasaulē nav izcilāka izmeklētāja par greizsirdības māktu sievu. Protams, ja aizdomas par vīra iespējami nepiedienīgo uzvedību ir kaut nedaudz objektīvas, var jau būt, ka neliela ‘’ izmeklēšana’’ par ļaunu nenāks. Bet diemžēl netrūkst arī dāmu, kurām spiegošana ir ikdiena arī tad, ja tai nav nemazākā iemesla. Saka jau, ka neviena cilvēka rīcība nepaliek bez sekām. Un partnera izspiegošana nav nekāds izņēmums.

Kādas sekas var būt nemitīgai partnera izspiegošanai:

Sabeigti nervi. Paranoiska interese par to, ar ko nodarbojās otrs cilvēks nekādas pozitīvās emocijas nevar radīt. Tāpat arī šī nodarbe prasa gana daudz laika, jo viss ne tikai ‘’ jāizčeko’’, bet ‘’ jāizčeko’’ tā, lai partneris neko nepamanītu. Jārēķinās, ka ik pa laikam var atrast kādu ‘’ pierādījumu’’ , kurš nekur tālāk nevedīs. Piemēram viens mats uz vīra žaketes. Viens neatbildēts zvans vēlā vakarā no nepazīstama numura. Divi ‘’ like’’ Instagramā no bijušās kaimiņienes. ‘’ Pierādījumi’’, kas absolūti nepalīdz nekādai tālākai izmeklēšanai, bet raisa daudz neveselīgu fantāziju.

Partnera nosodījums. Pat visuzmanīgākā ‘’ izmeklētāja’’ agrāk vai vēlāk var tikt pieķerta savās darbībās. Vīrs var būt ne tikai nepatīkami pārsteigts, bet arī pamatīgi aizvainots. Un rezultātā – ne ‘’pierādījumu’’, ne turpmāko izmeklēšanu, vien sabojātas attiecības.

Sāpīgi pārpratumi. Piemēram, vīra telefonā izdodas atrast ziņu no Lienes, kura raksta :’’ Paldies, tas vakar bija tiešām jauki!’’. Viss, asaras pa gaisu, čemodāni tiek krāmēti… Bet izrādās, ka Liene ir kolēģe, kurai vīrs vakar pēdējā brīdī palīdzējis pārtulkot kādu tur svarīgu dokumentu. Šādu un līdzīgu piemēru var būt simtiem. Un 99 no tiem ne par ko neliecinās. Vien radīs liekas, negatīvas emocijas.

Šķiršanās. Protams, kurš meklē – tas atrod. Un tam nu reiz ir jābūt gatavai pirms jebkuras izmeklēšanas uzsākšanas. ‘’ Ja nu tiešām izdodas atrast ko nelāgu -vai man ir plāns, ko ar šo informāciju iesākt?’’ Jārēķinās, ka vīrs var ne tikai ceļos krītot lūgt piedošanu, bet arī būt atvieglots, ka viss beidzot nācis gaismā un iet savu ceļu.

Skaties arī video, kurā Viktors Lapčenoks stāsta par Noras Bumbieres nevaldāmo greizsirdību

Interesanti:

Vai Kaspars Kambala ir greizsirdīgs uz sievas bijušajiem

Lindas Mūrnieces vīrietis atzīstās greizsirdībā

Baiba Sipeniece stāsta, kā tikt galā ar greizsirdību


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...