Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pīlēna: Nav jāpiedzimst un jānomirst turpat

Santa Pīlēna, ekrānšāviņš no raidījuma "Generation Famous"

Santa Pīlēna, ekrānšāviņš no raidījuma "Generation Famous"

Uzņēmēja, stiliste un dizainere Santa Pīlēna jau divus gadus kopā ar vīru Mārtiņu un četriem bērniem - Maiju, Andreju, Frīdu un Ģertrūdi - dzīvo Austrijas laukos. Šo vietu pāris izvēlējās, jo Santai bija vācu valodas pamatzināšanas, bet Mārtiņš bija studējis Vīnē. "Youtube" raidījumā "Generation Famous" sieviete par pārcelšanos stāsta šādi: "Sākumā, kad es iereudzīju, ka man zvana no dārziņa vai no skolas, es uzreiz devu telefonu Mārtiņam. Tagad vairs tā nav. Es tiešām cenšos, cik varu. Ja es galīgi nevaru pateikt neko un man pretī ir cilvēks, kurš saprot angliski, es pāriešu angļu valodu."

"Viens no pārcelšanās iemesliem bija valoda un Austrijas saistība ar vīnu, bet otrs - sākotnējais paziņu loks, kas Mārtiņam bija tur, kur mēs šobrīd esam. Tas, par ko es esmu diezgan pārliecināta, ir tas, ka tā, droši vien, nav pēdējā mūsu dzīves pietura. Jo vairāk mēs ceļojam no vienas vietas uz otru, jo vairāk mēs saprotam, cik tā pasaule ir interesanta un plaša, ka nav obligāti jānobāzējas vienā dzīvesvietā, respektīvi, nav jāpiedzimst un jānomirst turpat," tā Pīlēna.

Lai gan pārceļoties uz Austriju viņi tikai paspējuši iekārtoties, kad jau sākās pandēmija, viņa ne brīdi nav nožēlojusi šīs pārmaiņas: "Tas ir bijis viens no mūsu, iespējams, labākajiem lēmumiem. Es vispār esmu cilvēks, kurš neskatās atpakaļ ar nožēlu. Nē, tā ir vienkārši kārtējā pieredze. Es arī nebiados kļūdīties. Latvijā mums bija dzīvoklis, bet šeit mums ir ļoti skaitsa 16. gadsimta māja ar dārzu. [..] Mēs ģimenē runājam latviski, kaut arī Mārtiņš šad tad paeksperimentē runāt vāciski, bet tad es viņu ļoti ātri piebremzēju. Ja mēs visi esam latvieši un tie bērni vācu valodu pārņems šā kā tā. Mazās meitenes tiešām domā abās valodās un arī puisis ar mazajām māsām runā vāciski. Vecākā meita Maija gan droši ven to nepārņems."

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē arī 1188 Play un 1188 Izklaides sadaļā! Zemāk atradīsi arī šova "Kad viņas satiekas" sēriju, kurā Santa atklāj, vai jebkad būtu gatava atkal atgriezties Latvijā.

Izlasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...