Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Plakstiņu korekcija

Plakstiņi, Image by StockSnap from Pixabay

Plakstiņi, Image by StockSnap from Pixabay

Ar gadiem mūsu āda vairs nav tik elastīga kā jaunībā, un tas manāms arī sejā. Acu zona ir viena no pirmajām, kurā mēs varām novērot novecošanās procesus. Augšējie plakstiņi noslīd uz skropstām, parādās smaguma sajūta plakstiņos, maisiņi zem acīm vai apakšējo plakstiņu spilventiņi ir par lielu – šādos gadījumos lieliski var palīdzēt plakstiņu plastika jeb blefaroplastika.

Kas jāzina par plakstiņu operāciju?

Labākais laiks, kad veikt acu plastisko operāciju, ir vēsajā laika periodā, kamēr nav iestājies karstums - tad ir ātrāks un vieglāks pēcoperācijas atveseļošanās periods. Turklāt šo operāciju var veikt jebkurā vecumā.

Plakstiņu operācijas var veikt lokālā vai vispārējā anestēzijā.

Plakstiņu plastikas laikā tiek likvidēti liekie tauku spilventiņi, grumbas, noslīdējusī augšējo un apakšējo plakstiņu āda un maisiņi zem acīm. Lielākoties rētas nav manāmas, turklāt ar laiku tās praktiski izzūd, jo griezuma līnijas augšējo plakstiņu operācijā tiek nomaskētas plakstiņu krokā. Savukārt, apakšējo plakstiņu operācijas laikā griezuma līniju paslēpj zem skropstu līnijas.

Pēc operācijas stacionārā jāpaliek vien dažas stundas, pēc tam var doties mājās un turpināt atveseļošanās procesu, sekojot ārsta norādījumiem.

Tūska un zilumi pēc acu plastiskās operācijas ap acīm saglabājas 7 – 10 dienas.

Citi veidi, kā uzlabot acu kosmētiskos defektus

Hialuronskābes injekcijas ir piemērotas gadījumos, kad problēma ir tumšie loki zem acīm vai nepieciešams atjaunot adekvātu ādas hidratāciju un uzlabot tās elastīgumu. Gadījumos, kad ir dziļas asaru rievas vai izteikta pāreja no zemacu “maisiņiem”, iespējams šo zonu nomaskēt ar hialuronskābes preparātu, kas ne tikai mitrinās, bet arī iedos trūkstošo tilpumu. Acīmredzams rezultāts ilgst no 9 līdz 18 mēnešiem, bet pēc tam šīs injekcijas var veikt atkārtoti.

Savukārt, grumbas un tilpuma defektus, kas radušies novecošanās rezultātā, iespējams koriģēt arī ar taukaudu injekcijām, materiālu ņemot no paša pacienta. Šīs operācijas laikā zem apakšējā plakstiņa tiek izveidots tauku slānītis, kas atjauno ādas tilpumu un nomaskē tumšās ēnas.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...