Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Renārs Zeltiņš atklāj, kā uztur “dzirkstelīti” attiecībās ar sievu

Renārs Zeltiņš, STV

Renārs Zeltiņš, STV

Populārais šovmenis Renārs Zeltiņš un viņa sieva Ieva Koha–Zeltiņa, šķiet, ir viens no iedvesmojošākajiem pašmāju šovbiznesa pāriem. No viņiem burtiski staro patiesa sirsnība, mīlestība un cieņa vienam pret otru. Aijas un Naura Brikmaņu veidotā sarunu šova “Ģimenes sarunājas” jaunākajā sērijā, kas pie “ReTV” un “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks jau šonedēļ, Zeltiņi ļausies atklātības mirkļiem un pastāstīs ne tikai to, kā pirmo reizi satikušies, bet arī dalīsies pieredzē, kā pēc vairākiem kopdzīves gadiem nezaudēt īpašo “dzirkstelīti” attiecībās.

Renārs neslēps – viņam ir ļoti paveicies ar Ievu, kura iemieso visas tās vērtības, kas viņam ir svarīgas. Tāpat šovmenis ir pārliecināts – tas, vai sieviete attiecībās ir laimīga, lielā mērā atkarīgs no vīrieša vieduma un spējas ieklausīties mīļotās sajūtās. “Arī sievietei nepieciešama atpūta, īpaši pēc bērniņa nākšanas pasaulē. Vajag atpūtu, atslēgšanos, savas lietas. Un tikai ar šo enerģiju atgriežoties, var rasties īpašā dzirksts. Tā gan ir ļoti grūti noturama, jo šajā laikmetā ir daudz kārdinājumu un iespēju ļauties dēkām. Tāpēc abiem ir jāpiedomā pie attiecībām un tikai tad ir iespējams ilgtermiņā noturēt šo ugunskuru, šo kaisli, metot ik pa laikam oglītes klāt,” romantiskās pārdomās raidījumā dalīsies Renārs Zeltiņš.

Zeltiņu pāris ļausies arī asprātīgām spēlēm. Tā, piemēram, spēlē, kurā abiem būs jāuzzīmē partnera mīļākā ķermeņa daļa, Renārs ar veiklu roku uzzīmēs acis un vasaras raibumiņus, atklājot, ka tieši tie viņu savaldzinājuši. Tāpat viņš pastāstīs, ka telefonā Ievas numurs joprojām ir piefiksēts zem vārda “Vasaras raibumiņš”. “Šī iezīme man ļoti valdzina Ievā un tā man šķiet ļoti unikāla. To es arī iemīlēju,” sirsnīgi saka Renārs. Tāpat viņš dalīsies atmiņās, kā bildinājis savu mīļoto un neslēps – bijis tik uztraucies, ka pirms liktenīgā mirkļa abi pat pamanījušies sastrīdēties. Nepalaid garām izklaidējošo un iedvesmojošo sarunu šovu “Ģimenes sarunājas otrdien, 21. jūlijā plkst. 19:10, kanālā “ReTV”, un trešdien, 22 jūlija plkst. 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...