Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rosickas un Strūberga ģimenes sāga turpinās. Kurš no abiem saka patiesību?

Foto: Mairita Rosicka, Kristaps Strūbergs. Foto:ekrānšāviņi '' Māmiņu klubs'', Četri uz koferiem

Foto: Mairita Rosicka, Kristaps Strūbergs. Foto:ekrānšāviņi '' Māmiņu klubs'', Četri uz koferiem

Aptuveni pirms gada grupas ‘’Singapūras satīns’’ mūziķa Kristapa Strūberga dzīvesbiedre Mairita Rosicka nāca klajā ar paziņojumu, ka dzīvo emocionāli, fiziski un finansiāli vardarbīgās attiecībās. Sabiedrība par šo ziņu bija ārkārtīgi šokēta. Tika vākti ziedojumi, lai nelaimīgajai sievietei, kura pēc vīra aiziešanas, palikusi ar diviem bērniem un bez iztikas līdzekļiem, izdotos atsperties. Par skaudro attiecību pieredzi Rosicka vairākkārt stāstījusi dažādiem plašsaziņas līdzekļiem, jo uzskatījusi, ka par šīm tēmām ir jārunā, lai palīdzētu vardarbīgas attiecības izbeigt arī citām sievietēm.

Kristaps Strūbergs jau sākotnēji visas apsūdzības kategoriski noliedza. Tomēr liela daļa sabiedrības sliecās viņam neticēt. Pēc kāda laika mūziķis pameta grupu ‘’Singapūras satīns’’, jo uzskatīja, ka dalība tajā vairs nav iespējama viņa sabojātās reputācijas dēļ.

Nu, pēc gada klusēšanas, Strūbergs ir nācis klajā ar savu versiju par notikušo, kas ir klaji pretēja tai, ko publiski paudusi sieva. Mūziķis Youtube kanālā divu stundu garumā atklājis, ka patiesībā no vardarbības ģimenē cietis tieši viņš. Strūbergs izklāsta Rosickai pat ļoti neglaimojošus faktus- sieviete viņu krāpusi, nerūpējusies par bērniem, šantažējusi, kā arī regulāri vīrieti fiziski iespaidojusi, ieslēgusi dzīvoklī un darījusi vēl daudz un dažādas prātam neaptveramas lietas.

Arī raidījums “Māmiņu Klubs” savulaik uz sarunu bija aicinājis Mairitu, tāpēc par laulāto strīdu publiski izteikusies arī raidījuma vadītāja Kristīne Beitika. Viņa atklāti atzinusi, ka nosoda jebkāda veida vardarbību, izteikusi Strūbergam piedāvājumu piedalīties raidījumā un izklāstīt arī savu versiju par notikušo. Šobrīd nav zināms, vai mūziķis aicinājumam piekritis.

Tāpat ir vairāk nekā skaidrs, ka kāds no nu jau izirušā pāra melo. Kurš? To visdrīzāk rādīs laiks

Mairita Rosicka klāsta savu viedokli raidījumā ''Māmiņu Klubs''


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...