Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sācies Dobeles Ceriņu festivāls 2022

Ceriņi, foto no Momenti.lv

Ceriņi, foto no Momenti.lv

Ir sācies krāšņais Dobeles Ceriņu festivāls 2022, kas šogad plānots līdz pat 12.jūnijam, apmeklētājiem piedāvājot plašu un daudzveidīgu pasākumu programmu. Lai arī ceriņu ziedēšanas laiks šajā pavasarī nedaudz kavējas, gaisā jau virmo ceriņu ziedēšanas gaidas - teju katrs dobelnieks vai Dobeles novada viesis zina - Latvijas ceriņu galvaspilsētā Dobelē drīz krāšņi uzziedēs un smaržos ceriņi!

Ar festivāla programmu var iepazīties Dobeles novada pašvaldība mājaslapā www.dobele.lv, Dobeles pilsētas kultūras nama mājaslapā www.kulturadobele.lv, "Dobele Dara", kā arī to Facebook profilos.

Laipni aicinām izbaudīt īpašo ceriņu ziedēšanas laiku Dobelē, apmeklējot Dobeles Ceriņu festivāla 2022 pasākumus visā Dobeles novadā, jo ceriņi ir laimes un skaistuma iemiesojums, un ir tik labi pasmelties no tiem to spēku un dzīvesprieku. Tā vien šķiet, ka arī uzvārdā - Ceriņi - tas ir ierakstīts, jo arī pāris Lelde un Aivis Ceriņi šīs īpašības iemieso.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...