Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sapņos izdzīvo mīlas priekus? Ko tas nozīmē?

Sapņoja par mīlas priekiem, Photo by Sound On from Pexels

Sapņoja par mīlas priekiem, Photo by Sound On from Pexels

Tu iemiedz, sapņo, un pēkšņi sapnī izbaudi mīlas priekus ar kādu pavisam negaidītu personāžu. Lai gan sapņi par tuvību bieži šķiet “normāli”, ja tie koncentrējas ap pašreizējo vai bijušo mīļāko, tie var būt arī šķietami neloģiski, dzīvē nepieņemami un pat dažkārt pretīgi piemēram, sapņojot, ka mīlas priekiem nododies ar kādu pavisam mistisku tēlu vai pat ģimenes locekli. Ko tas varētu nozīmēt?

Cik daudz un par ko parasti sapņo, mīlas prieku sapņos?

Faktiski baudpilnie sapņi ir aptuveni 8% no visiem ziņotajiem sapņiem kādā Monreālas universitātes doktora Antonio Zadra pētījumā. Biežākie seksuālie sapņi tiek sapņoti, iekļaujot scenārijā bijušos partnerus.

Visbiežāk mīlas prieku sapņos tiek sapņots par dzimumaktiem, tomēr šie aizraujošie sapņu scenāriji bieži vien pat nav par dzimumaktu kā tādu. Vēl sapņot cilvēki mēdz par seksuāliem piedāvājumiem, skūpstīšanos, dažādām nepiepildītām fantāzijām, kā arī pašapmierināšanos. Un aptuveni 4% no pētījuma respondentiem, gan vīrieši, gan sievietes ziņoja, ka piedzīvojuši orgasmu no saviem seksuālajiem sapņiem.

Vai ar mani viss ir kārtībā?

Nav uzreiz jādomā, ka sasniegta bauda miega laikā liecina par pastiprinātu libido, jo tā tas gluži nav. Tāpat nav nekas šausmīgs, ja sapņo, ka nododies mīlas priekiem ar savu brāli, piemēram. Jā, izklausās nepieņemami un pretīgi, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka dzīvē Tu to darītu. Patiesībā šāda veida sapņi liecina par to, ka tev pietrūkst kontakts ar konkrēto cilvēku, ja tas ir pazīstams cilvēks vai arī to, ka Tev ir nepieciešams psiholoģisks tuvums. Intīmie sapņi var liecināt arī, par to, ka Tu tiecies pēc attiecīgā personāža rakstura iezīmēm vai kaut kā, kas viņam dzīvē piemīt.

Kad pamosties pēc seksuāla piedzīvojuma sapņa, padomā, kas ir tās lietas, kas Tevi saista ar attiecīgo sapņa partneri, kā arī, kādas ir viņa iezīmes. Pirmās lietas, kas iešaujas galvā, varētu būt īstais, pēc kā tiecies arī Tu. Atliek vien saprast, vai Tev šī cilvēka iezīmes ir nepieciešamas, un ja ir, kā tās iegūt.

Ko varētu nozīmēt, ja es sapņoju erotiskus sapņus par:

Incestu

Tev noteikti nomodā izraisa pretīgumu šāda veida doma. Bet atceries, ka sapņi par seksu liecina par saikni ar šo cilvēku, turklāt, ne jau seksuālu. Piemēram, vecāki simbolizē rūpes un gādību. Padomā, vai Tev tā netrūkst. Savukārt sapņi par brāļiem un māsām var liecināt par viņu īpašībām un prasmēm, kuras tev var būt nepieciešamas.

Kolēģi

Ja Tevi šis kolēģis dzīvē reāli interesē kā potenciāls partneris, iespējams, sapnis vienkārši piepilda Tavu erotisko fantāziju. Ja tā nav, tad vērts padomāt par tā simbolisko nozīmi – savstarpējām attiecībām, īpašībām, profesionālām spējām.

Tāda paša dzimuma partneri (heteroseksuāliem cilvēkiem)

Iespējams, tev pietrūkst vai vēlies attīstīt kādas sava dzimuma raksturīgās īpašības.

Grupveida mīlas priekiem

Ja dzīvē Tev ir vēlme izbaudīt mīlas prieku ar vairākiem partneriem vienlaicīgi, tad šādi sapņi var būt tavu fantāziju attēlojums. Tomēr, ja tas nav Tev pa prātam, tad, pavisam iespējams, ka dzīvē Tev ir jāpieņem kāds lēmums, kurā tev ir jāizvēlas starp konkrētām lietām vai piedāvājumiem. Šādi sapņi aicina tomēr veikt izvēli.

Intimitāte ar priekšnieku

Arī šo sapni var attiecināt kā fantāziju piepildījumu, ja par to domā reālā dzīvē. Tomēr, pavisam iespējams, Tu vienkārši vēlies sasniegt priekšnieka līmeni jeb sapņo par viņa amata ieņemšanu. Kā arī, iespējams, viņam piemīt īpašības, kuras Tu vēlies attīstīt.

Izvarošanu

Ja zini psiholoģiskos izvarošanas iemeslus reālajā dzīvē, tad Tu noteikti saproti, ka runa ir par varas izrādīšanu. Ja Tev šķiet, ka Tevi kāds pārāk daudz kontrolē, manipulē ar Tevi vai izrāda pār Tevi lielu varu, nebrīnies, ja sapņo, ka Tevi izvaro.

Mīlas prieki ar svešu cilvēku

Sapņi, kuros notiek intīmie mirkļi ar pilnīgu svešinieku ir biežākie erotiskie sapņi. Parasti tie simbolizē attiecīgā dzimuma īpašības, ar kurām šis dzimums mums saistās. Padomā par tām īpašībām un mēģini tās sevī attīstīt.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...