Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Šūšanas piederumi, kam jābūt pūrā katrai rokdarbniecei

Šūšanas piederumi, Image by Angel Glen from Pixabay

Šūšanas piederumi, Image by Angel Glen from Pixabay

Pat ja neesi profesionāla šuvēja, bet vēlies pati uzšūt svārkus, gultasveļu vai aizkarus, ir jāzina, kādiem šūšanas piederumiem jābūt pūrā katrai rokdarbniecei.

Audums, šķēres, diegi un adatas ir pats pamats jebkuriem rokdarbiem. Tomēr ar to bieži vien nepietiek. Tev noteikti nepieciešama arī mērlente, var noderēt rāvējslēdzēji, ar kuriem aizvērt gan kleitas, gan spilvendrānas. Ja grasies pati uzšūt aizkarus, tad noteikti jāapgādā savs šūšanas ekipējums arī ar aizkaru lentēm un āķīšiem.

Bez šūšanas materiāliem noteikti var noderēt arī pērļošanas materiāli, ar kuriem vari ne tikai veidot atsevišķus pērļu rokdarbus, bet arī izšūt savus uzšūtos meistardarbus.

Lieliski rokdarbi izdodas filcējot! Filcēšanas piederumi tev noteikti būs praktiski, ja vēlies izveidot kādu rotaļlietu, pirts cepuri vai cimdu.

Ja saproti, ka Tev nav pacietības vai prasmes uzšūt tekstilu mājai, to vari arī iegādāties!

Visu saviem rokdarbiem un mājas tekstilu iegādājies “Kameja”! Te vari iegādāties arī praktiski izmantojamu dāvanu karti katrai rokdarbu radītājai.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...