Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Talantīgas, gudras un īstas sievietes – iedvesmojošajās “Kristīnes Virsnītes sarunās”

“Kristīnes Virsnītes sarunas”  -STV Pirmā!

“Kristīnes Virsnītes sarunas” -STV Pirmā!

Otrdien, 8. septembrī plkst. 22:35, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”, bet jau no 3. septembra lietotnē ”Shortcut” pie skatītājiem nonāks autorraidījums “Kristīnes Virsnītes sarunas” – tajā TV un Instagram personība Kristīne Virsnīte uz atklātu sarunu aicinās gan Latvijā populāras, gan mazāk zināmas, taču spēcīgas un pārliecinātas personības. Viņa satiksies ar sievietēm, kuras mācās ieklausīties sevī, piedzīvojušas kā bailes tā zaudējumus un ar savu dzīves pieredzi spēj aizraut un iedvesmot - Zani Daudziņu, Lauru Dennler, Lieni Stepenu, Baibu Sipenieci – Gavari un citas.

Tā būs drosmīga saruna starp divām sievietēm par bailēm, mērķtiecību un prasmi sevi uzpildīt ar spēku. Par to, kā neapmaldīties nevienā no savām lomām, par attiecībām, kas atver jaunas rezerves un iemāca pieņemt šķietami nepieņemamo. Saruna, kas liks domāt - kā es varu dzīvot citādāk, kas man pietrūkst, lai darītu to, kas patīk? Ir tik ļoti nepieciešami reāli un neizskaistināti sieviešu stāsti, lai mēs katra spētu noticētu savām spējām.” Par radījumu “Kristīnes Virsnītes sarunas” saka Kristīne Virsnīte.

“Kristīnes Virsnītes sarunas” ir neparasts šova formāts sievietēm, kurā Kristīnei pievienojas viņas vīrs Kaspars - uzņēmējs ar milzīgu pieredzi, kurš mainījis savu nodarbošanos un šobrīd ir viens no veiksmīgākajiem ēdienu blogeriem Latvijā. Viņi ik reizi savā auto uzņem kādu spilgtu personību un, kamēr Kaspars iejūtas šofera lomā, Kristīne meistarīgi skatītājiem atklāj to, ko domā, jūt un kā dzīvi mīl abu ceļabiedre. Raidījums runās par sievietes spēku un to, ka katrs sasniegums kaut ko ir maksājis. Ik katrs dzīves stāsts būs pierādījums tam, ka pārbaudījumi var kļūt par nopietniem izaicinājumiem, taču no tiem nav jābaidās. Gluži otrādi – jāsaskata tajos iespējas. Tas būs stāsts par to, kur sievietes rod pārliecību un kāpēc ir tik svarīgi sevi saredzēt kā vērtību.

Dzīve kā deja - atklāta saruna ar horeogrāfi un “STV Pirmā!” sociālā raidījuma “Caur ērkšķiem uz...” vadītāju Lieni Stepenu

Pirmajā rudens sezonas raidījumā Kristīnes Virsnītes viešņa būs iedvesmojošā Liene Stepena. Viņa ir piedzīvojusi milzīgus zaudējumus, taču joprojām tic, ka dzīve visu saliek īstajos plauktiņos. Liene atklās, kā tas ir atvadīties no sev tuva cilvēka, kāpēc sērošanai ir jāiedod laiks un vai patiesi ir iespējams atkal iemīlēties? Liene šobrīd studē, lai kļūtu par fizioterapeiti un studijām pieteicās, esot savas dzīvas smagākajā posmā. Tāpēc viņa ne tikai iedrošina dzīvot ar aizrautību, bet ir pārliecināta - mēs katra varam savu dzīvi mainīt uz labu, neatkarīgi no tā, cik mums ir gadu.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...