Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tests. Izvēlies gredzenu un uzzini, kas tevi vada!

Gredzeni, foto: Pixabay.com

Gredzeni, foto: Pixabay.com

Psihologi izveidojuši testu, lai cilvēki varētu noskaidrot savus galvenos dzinuļus un rīcības motīvus. Kas bieži ietekmē tavu izvēli, darbības, rīcību, virzienus? Kādas ir zemapziņas vai apzinātās prioritātes?

Kas tev ir svarīgs? Izvēlies gredzenu, kas patīk vairāk nekā citi, un uzzini!

Pirmais gredzens

Tu izvēlējies gredzenu, kas nozīmē, ka tevi bieži valda tieksme būt līderim, neatkarīgam no citu padomiem un rekomendācijām no ārpuses. Apzināti vai zemapziņā – tu izvairies no otrās lomas.

Otrais gredzens

Varbūt tu netici maģijai, bet maģija vēl joprojām tic tev. Tāpēc tieši tā virza tavus lēmumus, lai varētu kaut ko mainīt – uz labu vai ļaunu – atkarībā no savām spējām. Tās droši vien esi mantojis no senčiem.

Trešais gredzens

Tava izvēle ir gredzens, kas nozīmē, ka tevi virza gudrība. Tev raksturīga apzināta rīcība un lēmumi. Tu droši vien esi no tiem cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot pareizi. Nepieciešamības gadījumā tu vari rīkoties stingri un izlēmīgi.

Ceturtais gredzens

Tas ir gredzens ar akmeni, kas pastiprina intuīciju un sargā no nepatikšanām. Pār tevi valda pašsaglabāšanās instinkts. Tu esi gatavs palīdzēt tuvākajam un darīt labus darbus, ja tas tev nekaitēs. Tu vienmēr centies izvairīties no zaudējumiem.

Piektais gredzens

Par šiem akmeņiem daudz runā, un tie patīk ļoti daudziem. Tos izmanto salīdzināšanai, un tos pat pēta. Šī akmens simbols ir neuzvaramība. Pār jums valda zemapziņas vai apzināta tieksme iegūt vēlamo par jebkuru cenu. Tu esi ļoti mērķtiecīga personība vai arī ļoti stūrgalvīgs cilvēks. Un tas arī nav slikti. Tev.

Sestais gredzens

Tava izvēle ir gredzens ar tirkīzu. Daudzi ezoteriķi izmanto šo akmeni, lai sazinātos ar senču dvēselēm. Tev ir sava veida īpaša karma. Būtu labi, ja tu to uzzinātu precīzāk. Bet pagaidām var dzīvot tikai pēc sirdsapziņas. Saskaņā ar vispārpieņemtajiem morāles noteikumiem.

LASI ARĪ CITUS TESTUS PAR GREDZENIEM!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...