Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Tizleņu” balāde atdzimst smeldzīgā puišu performancē

Edgars Bāliņš un Rihards Mucenieks, dziesmas "Tu dari mani crazy" mūzikas video ekrānšāviņš

Edgars Bāliņš un Rihards Mucenieks, dziesmas "Tu dari mani crazy" mūzikas video ekrānšāviņš

Baltā tērpti puiši, kas ar pārliecinošām kustībām un liriskām partijām spēj atkausēt pat vissliktākās meitenes sirdi - pateicoties dziesmai “Tu dari mani crazy”, šī tukstošgades mijas vīzija ir kļuvusi par ko vairāk nekā nostalģisku atmiņu. Kompozīcijas autori Edgars Bāliņš un Rihards Mucenieks jeb muzikālā apvienība “Pirmā divīzija” mēnesi pēc Martas Elīnas Martinsones filmas “Tizlenes” iznākšanas uz lielajiem ekrāniem visā Latvijā piedāvā arī smeldzīgu mūzikas video. “Lai gan dziesma tapa pāris vakaros, tajā dzirdamā smeldze ir uzkrāta vairāku gadu garumā. Mēs centāmies iejusties un atminēties, kā jutās mīlošs jaunietis šī gadsimta sākumā, un ļāvām tam izskanēt šķietami rotaļīgā dziesmā, kas runā par vienkāršāko un vienlaikus sarežģītāko lietu pasaulē - jaunu cilvēku mīlestību,” par muzikālās iedvesmas avotiem stāsta komiķis Bāliņš.

“Tizleņu” skaņu celiņā iekļautās dziesmas videoklipu ir veidojusi Marta Elīna Martinsone un operators Dāvids Smiltiņš, ievietojot millennium sirdsāķīšus fitnesa kluba “DCH studija” telpās. Klipā liktenīgās sievietes lomā redzama elektroniskā projekta “Kuzucuk” autore Andželika Kuzucuk. “Tizlenes” ir režisores Martas Elīnas Martinsones debijas pilnmetrāžas filma, kuru producējusi Latvijas filmu studija "Ego Media", sadarbojoties ar vietējā satura ražotāju Tet studio un mediju grupu TV3 Group. Režisores veidotā spēles īsfilma “Viesturs Kairišs iznāk no meža” (2018) ieguvusi balvu “Lielais Kristaps” kategorijā “Labākā studentu filma”, bet 2019. gadā režisore kopā ar Alisi Zariņu saņēma “Lielā Kristapa” balvu par labāko scenāriju spēlfilmai “Blakus” (2019). Filma “Tizlenes” joprojām ir pieejama skatītājiem kinoteātros visā Latvijā, kā arī tiešsaistē straumēšanas platformā “Tet+”. Toties dziesmu “Tu dari mani crazy” var noklausīties “Spotify”, kur pieejams filmas “Tizlenes” skaņu celiņš.

Filmā galvenās lomas atveido skolas vecuma aktrises - Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Kartīna Dambeniece un Gerda Embure. “Tizleņu” aktieru ansamblī tāpat ir redzama Guna Zariņa, Daiga Kažociņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads un Mārtiņš Kalita, savukārt epizodiskas lomas tikušas arī šī laika populārās kultūras zvaigznēm, tostarp “Singapūras satīna” biedriem Jānim Krīvēnam un Edgaram Bāliņam, kā arī reperei Viņa.

Izlasi arī šos rakstus par mūzikas industriju Latvijā:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...