Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Turbīndēlis jeb flyboard – ieliec savā aktīvās aptūtas “to do” listē

Turbīndēlis jeb flyboard, Image by Marzena P. from Pixabay

Turbīndēlis jeb flyboard, Image by Marzena P. from Pixabay

Kad pēdējoreiz sajuti, kā dzīslās plūst patiesa enerģija, adrenalīns un dzīvesprieks? Pēc ilgstošās ziemas, kad visi baseini un ūdens atrakciju prieki bija iepauzēti, beidzot atgriežas saule un vasara un ilgas pēc jaunām emocijām un piedzīvojuma. Laivošana, katamarāni, veikbords, ūdensslēpes un citas ūdens aktivitātes tā vien vilina. Saraksts ar darāmajām lietām ir garš, bet šoreiz gribas ko pavisam neparastu un nebijušu. Par Flyboard jeb turbīndēli līdz šim sanācis vien jūsmināties no malas, bet šī gada vasaras “to do” listē šis būs viena no TOP lietām, ko noteikti gribēsies izmēģināt. Jau vērot vien, kā cilvēks ar dēli traucas debesīs, aiz sevis atstājot vien ūdens šaltis, ir kā skatīties dzīvē kadru no filmas par Supermenu. Tikai ekrānā Tu apzinies, ka savām acīm ticēt nevari, kamēr šeit viss ir īsts un lidojumu vari izbaudīt ar katru ķermeņa šūniņu.

Cik ātrā laikā var apgūt flyboardingu?

Visspilgtākā emociju bumba ir brīdis, kad pirmoreiz sajūti – Sanāk! Turklāt šo sajūtu noteikti noķersi, jo, lai lidotu ar turbīndēli, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Iespējams, tas izskatās grūti, bet patiesībā cilvēki, kas šo apguvuši, saka, ka tas ir kā iemācīties staigāt – tas ir pa spēkam ikvienam. Svarīgākais ir apgūt roku un kāju koordināciju, taču tas neprasa milzīgu spēku vai ilgstošu treniņu.

Enerģijas, adrenalīna un fitnesa apvienojums

Turbīndēlis jeb flybordings patiesībā ir ne tikai aktīvās atpūtas veids, bet arī iespēja aizraujošā veidā apvienot enerģijas un fitnesa kombinācju.

Tie, kas grib apzināties papildus ieguvumus, tādi ir vairāki:

  • Turbīndēļa apguve ievērojami uzlabo koordinācijas spējas;
  • Sniedz emocionālu atvieglojumu
  • Ļauj apzināties un izmantot katru ķermeņa muskuli
  • Paaugstina koncentrēšanās spējas un trauksmes kontroli
  • Pakļauj ķermeni ūdens dziedinošajām īpašībām garīgi un fiziski
  • Uzlabo līdzsvara izjūtu
  • Stiprina kāju muskulatūru
  • Sirds un asinsvadu treniņš

Neaizmirstama pieredze un sajūtas garantētas! Turklāt tā ir arī lieliska dāvana kādam, kuram patīk sajust, cik strauji pukst sirds.

Virkne citu aktīvas atpūtas ideju:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...