Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis atklāj zīmes, kas liecina par to, vai Linda gaida dēliņu vai meitiņu

Uģis Kuģis, "Ģimene burkā" ekrānuzņēmums

Uģis Kuģis, "Ģimene burkā" ekrānuzņēmums

“Tā jau saka, ja sieviete paliekot sievišķīgāka, nāk vairāk naudas ģimenē un viss pārējais, tad būšot it kā meitiņa. Arī tad, ja sieviete kļūst tāda kā lidojošāka. Es jau tā kā ceru uz to, jo Linda ir tāda,” Uģis Kuģis skaidro vēdiskās filozofijas pazīmes, kas liecina par gaidāmā bērniņa dzimumu.

Uģis Kuģis stāsta, ka vēdiskā filozofijā rakstīts, ka meitiņa gaidāma piedzimstam, ja sieviete paliek sievišķīgāka, māja paplašinās, savukārt par puisīti liecinot, ja sākas askēzes, grūtības un ir daudz jāstrādā.

Vienlaicīgi gan Uģis, gan Linda pati atzīst, ka grūtniecības laikā viņa kļuvusi aizmāršīga. “Ļoti raksturīgi grūtniecības laikā ir ka vienkārši ne no šā ne no tā Tu kaut ko aizmirsti. Visbiežāk, arī ar pirmo grūtniecību man tā bija, ka tas ir ar kaut kādiem cipariem – kodus nevar atcerēties vai nu kartei vai iepriekšējam dzīvoklim pie durvīm kodu. Un es atceros, kā man jau stress, kad es tuvojos tām durvīm un man jau stress, bez maz vai, sākās, jo es saprotu, ka neatceros. Un tad “bāc, bāc” nu kāds bija?” ar saviem grūtniecības piedzīvojumiem dalās Linda.

Uģis atklāj, ka Lindai ir labdabīgi hormoni, un ka viņa sevi māk savākt. Viņam patīk, ka Linda vienkārši paiet garām, ja viņai ir “grūtais” noskaņojums, un viņa zinot robežu, kuru nedrīkst pārkāpt. Tie priekštati, ka sieviete stāvoklī esot emocionālāka, vairāk “zāģē”, kaut ko pārmet, neesot par Lindu. Arī Linda atzīst, ka viņa jūt, kad ir sliktā noskaņojumā un vienkārši pie vīra tad neiet.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Linda un Uģis stāsta par saviem novērojumiem par gaidāmā mazuļa dzimumu.

Interesanti arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...